Авторизация

МультиВход
или
E-mail: Пароль:
Регистрация   |   Забыли пароль?Объявления

ПРОШУ відгукнутися очевидців ДТП, яке сталося 02 травня 2017 року о 18 год 20 хв в с. Тарган, Володарського району, Київської області. ЗВЕРТАЙТЕСЬ за тел. 095-810-64-47

На цьому місці ваше оголошення (до 100 знаків) коштуватиме 50 гривень за місяцьНовости сайта

2018-06-22Для забезпечення виплати підвищених з 1 липня пенсій додатково витрачатимуть 70 млн грн на місяць. Про це УНН повідомили у Пенсійному фонді у відповідь на запит.
2018-06-07Ботулізм – харчова токсикоінфекція, що вражає центральну нервову систему та призводить до паралічу дихальних м´язів
2018-03-20Надходження до місцевих бюджетів

Жди меня

Читать еще истории >>
Главная страница » Статьи » До вирішення питань сім’ї треба підходити комплексно

До вирішення питань сім’ї треба підходити комплексно

Дата публикации: 24.10.2017

До вирішення питань сім’ї треба підходити комплексно

 

З 05 по 10 жовтня ц. р. в Угорщині в м. Балатоналмаді проходив міжвідомчий українсько-угорський семінар «Формування відповідального ставлення до батьківства як основа сучасної сімейної політики».

Семінар відбувся завдяки ініціативі української громадської організації «Відкритий світ молоді» за підтримки Міністерства соціальної політики України, Посольства Угорщини в Україні та проведено за активної участі Міністерства Людських Ресурсів Угорщини.

У освітньому заході взяло участь близько 100 спеціалістів служб у справах дітей, центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, закладів та установ системи освіти, охорони здоров’я, національної поліції, громадських організацій, що забезпечують роботу з дітьми і сім’ями з питань відповідального батьківства у різних регіонах України.

 Головним завданням семінару стало підвищення суспільної значимості питань формування у молоді позитивного ставлення до сімейних цінностей, створення сім’ї та відповідального батьківства, а також створення умов для обміну досвідом з цих питань між спеціалістами на міжнародному рівні.

Координатор проекту, полковник міліції у відставці Уляна Котлярова, відкрила захід, представила учасників та ознайомила з метою заходу.

У ході відкриття та першого дня семінару із привітаннями української делегації та доповідями-презентаціями виступили угорські колеги. Тюнде Фюрес, директор департаменту з питань сімейної та жіночої політики Міністерства Людських Ресурсів Угорщини представила концептуальні засади сімейної політики в Угорщині, а також тенденції ставлення угорської молоді до сім’ї і батьківства в умовах сучасного розвитку. Ласло Лінчмайер, начальник Управління поліції міста Балатоналмаді, підполковник поліції і Каталін Петер, заступник начальника департаменту попередження злочинності Штабу поліції округу Веспрем, підполковник поліції презентували систему роботи із запобігання злочинності, зокрема дитячої, а також роль поліції у захисті сім’ї та молоді. Кінга Йо, віце-президент з міжнародних справ угорської національної громадської організації багатодітних сімей і Анна Бенедeк, президент представництва угорської національної громадської організації багатодітних сімей в місті Балатоналмаді представили систему роботи з багатодітними сім’ями в Угорщині, а також їх підтримку на рівні держави.  Олександра Грицевич, головний спеціаліст Управління профілактики соціального сирітства Міністерства соціальної політики України представила досягнення у реалізації сімейної політики в Україні.

Від Білоцерківського району участь у  семінарі прийняли начальник Білоцерківського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Наталія Стецишина  та головний  спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Марина Литвиненко. Вони ознайомилися з іноземним досвідом та поділилися власними практичними надбаннями з даної тематики. «Мені особисто імпонує те, що у вирішенні проблемних питань родини, яка потрапила в складні життєві обставини, в Угорщині беруть участь громада, різні громадські організації та благодійні фонди. До вирішення проблемних питань тут підходять комплексно, адже з теоретичної та практичної точки зору лише так можна подолати ті складні життєві обставини, в які потрапляють родини», - поділилася враженнями Наталія Стецишина.  

 Понравилось: 0 / Не понравилось: 0
Понравилось? Поделись с друзьями!


← предыдущая статья   архив статей   следующая статья →