Авторизация

МультиВход
или
E-mail: Пароль:
Регистрация   |   Забыли пароль?Объявления

ПРОШУ відгукнутися очевидців ДТП, яке сталося 02 травня 2017 року о 18 год 20 хв в с. Тарган, Володарського району, Київської області. ЗВЕРТАЙТЕСЬ за тел. 095-810-64-47

На цьому місці ваше оголошення (до 100 знаків) коштуватиме 50 гривень за місяцьНовости сайта

2018-06-22Для забезпечення виплати підвищених з 1 липня пенсій додатково витрачатимуть 70 млн грн на місяць. Про це УНН повідомили у Пенсійному фонді у відповідь на запит.
2018-06-07Ботулізм – харчова токсикоінфекція, що вражає центральну нервову систему та призводить до паралічу дихальних м´язів
2018-03-20Надходження до місцевих бюджетів

Жди меня

Читать еще истории >>
Главная страница » Статьи » Повна безпека агропромислових підприємств від посівної до збору врожаю забезпечить поліція охорони Київщини.

Повна безпека агропромислових підприємств від посівної до збору врожаю забезпечить поліція охорони Київщини.

Дата публикации: 11.04.2018

Повна безпека агропромислових підприємств від посівної до збору врожаю забезпечить поліція охорони Київщини. 

Останнім часом жертвами махінацій та неправомірних дій часто стають агропромислові підприємства. Почастішали випадки рейдерських захоплень та атак.

Якщо вчасно подбати про безпеку своєї власності можна уникнути багатьох проблем. Серед основних заходів це – належне визначення права власності, юридичне супроводження проведення робіт та послуг, а також кваліфікована організація охорони та безпеки підприємств.

Зараз в Україні триває весняна посівна компанія. Від Посівної  до збору врожаю,  подальшої переробки та зберігання, сільськогосподарські підприємства потребують надійної охорони.

З урахуванням наявного досвіду та нормативно–обґрунтованих прав на надання охоронних послуг, Управління поліції охорони в Київській області, пропонує комплекс заходів щодо забезпечення надійної охорони майна, товарно – матеріальних цінностей та особистої безпеки суб’єктів господарювання агропромислового комплексу.

Шановні фермери та власники сільськогосподарських підприємств!

Якщо Ви хочете зберегти свій урожай без втрат, звертайтесь до Управління поліції охорони в Київській області за адресою: м. Київ, вул. Гайдара, 8.

Телефони: 044-287-04-77 (чергова частина)

Та за телефоном (080)(099)(097)(073) 050 22 20 .

 

 

                                                                                     Управління поліції охорони

                                                                                       в Київській області

 Понравилось: 1 / Не понравилось: 0
Понравилось? Поделись с друзьями!


← предыдущая статья   архив статей   следующая статья →