Авторизация

МультиВход
или
E-mail: Пароль:
Регистрация   |   Забыли пароль?Объявления

На цьому місці ваше оголошення (до 100 знаків) коштуватиме 50 гривень за місяцьНовости сайта

2018-06-22Для забезпечення виплати підвищених з 1 липня пенсій додатково витрачатимуть 70 млн грн на місяць. Про це УНН повідомили у Пенсійному фонді у відповідь на запит.
2018-06-07Ботулізм – харчова токсикоінфекція, що вражає центральну нервову систему та призводить до паралічу дихальних м´язів
2018-03-20Надходження до місцевих бюджетів


Жди меня

Читать еще истории >>
Главная страница » Статьи » ПУТІВКИ ДІЛИТИ ТА ПЕРЕНОСИТИ НЕ МОЖНА


ПУТІВКИ ДІЛИТИ ТА ПЕРЕНОСИТИ НЕ МОЖНА

Дата публикации: 19.07.2018

bc-newsПутівки ділити та переносити не можнаУ відповідності до чинного законодавства  України громадянам з інвалідністю, учасникам бойових дій, членам сім’ї загиблого та деяким іншим категоріям громадян надано право на безоплатне санаторно-курортне лікування.

Фінансування відповідного санаторно-курортного лікування здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України згідно із затвердженими кошторисами у відповідності до запланованих графіків заїздів та виїздів із закладів оздоровлення.

У разі невчасного заїзду без поважних причин на санаторно-курортне лікування кількість пропущених ліжко-днів не компенсується, тому утворюються залишки, що призводять до неефективного та нераціонального використання бюджетних коштів, за що передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Звертаємо увагу громадян, які перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської міської ради про недопущення перенесення заїздів на санаторно-курортне лікування без поважних причин (явища, що не залежать від волі людини) та неможливість поділу путівок на санаторно-курортне лікування.

Управління соціального захисту населення БМРПонравилось: 0 / Не понравилось: 0
Понравилось? Поделись с друзьями!


← предыдущая статья   архив статей   следующая статья →