Важливі новини

Отруєння грибами: погляд фахівця

Отруєння грибами: погляд фахівцяОсінь - сезон збору грибів, а значить - підвищеного ризику отруєння. З початком кожного грибного сезону МОЗ повідомляє про небезпеку отруєння грибами, але захворюваність і летальність при цьому не зменшуються. Токсини різних грибів по-різному діють на організм, викликаючи різні наслідки. Нерідко при невчасній і недостатній допомозі потерпілий помирає в короткі терміни. Особливо високий рівень смертності серед сільського населення, де погано налагоджена первинна медична допомога, утруднені транспортування хворих і своєчасна їх госпіталізація.

Більшість отруєнь спричинені, як правило, вживанням пластинчатих отруйних грибів (бліда поганка, мухомори, несправжні опеньки, дощовики, шампіньйони), що помилково сприймаються за їстивні, та умовно-їстивних грибів (при розламуванні виділяють молочковий сік - дощовики, чорнобильський гриб, сморчки та ін.) внаслідок невмілої та неправильної кулінарної їх обробки. Проте чимало випадків отруєнь їстивними грибами, що є підставою вважати причинами отруєнь, й інші фактори (місце збирання грибів, вік грибів, умови зберігання грибів тощо).

Найнебезпечнішим грибом вважається бліда поганка і її різновиди, при отруєнні її токсинами реєструється до 99% летальності потерпілих. Це гриб з гепатонефротичною дією: при вживанні його в їжу страждають перш за все печінка і нирки, вражаються епітелій кишечника , кардіоміоцити, центральна нервова система, тому дію токсинів блідої поганки можна вважати політопною з переважним ураженням печінки і нирок. Гриби гастроентеротропної дії менш токсичні і викликають головним чином ураження слизової шлунково-кишкового тракту. Умовно їстивними грибами можна отруїтися при неправильному їх приготуванні.

Перші симптоми отруєння розвиваються від 30 хвилин з часу вживання грибів до 2-3 діб. Спочатку з’являються явища гастро-ентериту або гастроентероколіту, які проявляються болем в животі, нудотою, блювотою, діареєю, аж до зневоднення організму. Якщо ці симптоми виражені особливо сильно, а допомога не надана своєчасно, то пацієнт може загинути ще на цьому етапі, до враження печінки.

При отруєнні грибами гастроентеротропна дія захворювання проявляється через 2-3 години після вживання грибів і зазвичай обмежується явищами гастроентероколіту. Інші органи і системи практично не страждають, тому своєчасна і достатня деконтамінація (видалення токсину, що не всмоктався) і інші лікувальні заходи дозволяють звести до мінімуму всю симптоматику.

При отруєнні грибами з гепатонефротичною дією перші симптоми отруєння розвиваються не раніше, ніж через 6 годин з моменту вживання, іноді через 8-10 год., рідше 2-3 доби. Прояви спочатку також носять гастроентерологічний характер, потім наростає печінково-ниркова недостатність, клінічно яка проявляється болями в правому підребер’ї, збільшенням печінки, жовтяницею, змінами в біохімічних аналізах крові.

Таким чином, діагноз “отруєння грибами” встановлюється за сукупними даними. Це, перш за все, факт вживання грибів епіданамнез, характерні клінічні особливості захворювання, зміни в біохімічних аналізах крові. По особливостях перебігу захворювання можна з великою часткою ймовірності припустити, якими грибами отруїлась людина і на основі цього розробити найбільш ефективну тактику лікування.

Головним принципом як лікарської, так і долікарської медичної допомоги при отруєнні грибами є деконтамінація - видалення токсину, що не всмоктався.

Якщо вже трапилася біда і ви почуваєтеся погано чи помітили нездорові ознаки у своїх близьких:

- перш за все промийте шлунок, випийте воду з активованим вугіллям;

- навіть незважаючи на можливе тимчасове полегшення стану відразу ж викликайте «швидку допомогу», або негайно зверніться до найближчої лікувальної установи.

Міський позаштатний анестезіолог Л.В. Стафійчук