Важливі новини

Як запобігти харчовим отруєнням в спекотний період та перебуваючи на відпочинку?

Як запобігти харчовим отруєнням в спекотний період та перебуваючи на відпочинку?З настанням спекотного періоду підвищується небезпека виникнення спалахів кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь. Свідченням цього є спалах захворюваності на холеру в минулому році в Маріуполі, групове захворювання дітей дитячого дошкільного закладу в м. Обухів, що зареєстроване в травні поточного року.

В м. Біла Церква в 2012 році зареєстрована більша, ніж в попередньому році, захворюваність населення на гастроентероколіти.

Випадки гострих кишкових захворювань жителів міста в основному пов’язані із споживанням харчових продуктів, куплених на вулицях при стихійній торгівлі, або з малих архітектурних форм-кіосків, палаток тощо.

Причиною харчових отруєнь чи кишкової інфекції найчастіше стають швидкопсуючі харчові продукти (кремові, м’ясні, рибні, кулінарні вироби, салати), в яких мікроорганізми швидко розмножуються. Полежавши в теплу пору року без холодильника 2-3 години кулінарні вироби, салати можуть без зміни органолептичних ознак стати причиною отруєння.

Тому при організації святкового заходу в літній період потрібно відмовитись від приготування небезпечних кулінарних страв – паштетів, заливних з м’яса, риби, холодцю, вінегретів, багатокомпонентних салатів, млинців з швидкопсуючою начинкою тощо.

Не використовуйте при приготуванні страв яйця водоплаваючої птиці.

Білоцерківською міською санепідстанцією при здійсненні нагляду за харчовими об’єктами виявлені порушення санітарно-гігієнічних вимог у 40% перевірених об’єктах. Порушення умов приготування, реалізації кулінарних виробів, встановлені при експлуатації малих архітектурних форм з торговими палатками ФОП Паламарчук (біля ПК «Росава») та ФОП Гусейнов по вул. Вернадського. Незадовільні результати лабораторного контролю якості миття посуду встановлено в кафе «Риф» ФОП Романенко, кафе «Футбол» ФОП Кнороз, кафе «Пітр Пен» ФОП Брушківська.

На 31 об’єкті виявлено реалізацію небезпечних харчових продуктів із завершеним терміном споживання, без документації, що підтверджує якість та безпеку продукції.

За матеріалами проведених перевірок для усунення недоліків та з метою недопущення харчових отруєнь ДЗ «Білоцерківська міськСЕС» МОЗ за даний період: заборонялась експлуатація 20 харчових об’єктів, до підприємців застосовано 65 фінансових санкцій на суму 1855.7грн., вилучена з обігу небезпечна продукція на 31 об’єкті вагою 138.1кг, на відповідальних осіб накладено 195 штрафів на суму 24157 гривень, 2 справи направлено в прокуратуру.

Для недопущення харчових отруєнь у спекотний період та літніх відпусток необхідно пам’ятати слідуючі правила:

  • не купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук у приватних осіб;
  • не вживати продукцію, що зберігалась з порушеннями необхідних температурних режимів;
  • не допускати споживання продуктів та напоїв з простроченим терміном споживання;
  • не вживати харчові продукти при найменшій підозрі щодо їх недоброякісності;
  • не вживати в їжу незнайомі гриби, та дикорослі рослини;
  • не готувати небезпечні продукти: холодці, паштети, заливні, вінегрети, млинці.

При споживанні овочів, фруктів та ягід їх необхідно добре промивати питною водою, по можливості обдати окропом.

При покупці харчових продуктів та реалізації кулінарних виробів обов’язково звертати увагу на терміни реалізації, температуру зберігання та реалізації.

Не споживати кулінарні вироби в кіосках «Шаурма», «Гриль», літніх палатках в яких відсутні умови для приготування та реалізації та які експлуатуються здебільшого незаконно.

На відпочинку без організованого харчування виключати приготування багатокомпонентних страв, що не мають достатньої термічної обробки (м’ясні салати, паштети, тощо).

Не готувати продукти з запасом. Приготовлені страви бажано вживати відразу, а у випадку їх повторного споживання вони мають бути піддані повторній термічній обробці. Зберігання виготовленої страви без холоду не має перевищувати 2-х голин.

Перед приготуванням їжі та перед її вживанням обов’язково необхідно мити руки з милом.

Завідувач відділенням гігієни харчування ДЗ «Білоцерківська міськСЕС» МОЗ Качалаба Петро Андрійович