Важливі новини

Обережно! Отруєння дикорослими грибами!

Обережно! Отруєння дикорослими грибами!Останнім часом в Україні почастішали випадки отруєння грибами. Аналіз випадків отруєнь грибами в Україні та Київській області свідчить, що більшість отруєнь обумовлені вживанням пластинчатих отруйних грибів (насамперед, блідої поганки), які помилково сприймаються за їстівні печериці та сироїжки. Так у 2013 році у нашому місті був зареєстрований випадок отруєння дикорослими грибами.

Отруєння також можуть спричинити навіть їстівні гриби, які не пройшли належної термічної обробки або виросли на забруднених територіях чи уздовж швидкісних трас.

Симптоми грибного отруєння різні, а саме : нудота, блювота, біль у животі, розлад шлунку, підвищення температури тіла - з’являються через 30-60 хвилин після вживання неякісних страв зі сироїжок, недоварених осінніх опеньків, сатанинських грибів, несправжніх дощовиків. Галюцинації, розлад або втрата свідомості, порушення дихання та серцевої діяльності - з’являються через пів-дві години після вживання червоних мухоморів, волоконниць, отруйні речовини яких вражають нервову систему. Людина захлинатиметься від нападів сміху і потерпатиме від галюцинацій. Може навіть знепритомніти.

Найбільш отруйними є токсини блідої поганки, мухоморів білого і смердючого, сморжів і деяких інших грибів. Також до смертельно небезпечних грибів належить і свинушка тонка, яка росте під Києвом та Київській області, і багато прихильників «лісового м’яса» полюбляють її їсти. Однак, цей гриб надзвичайно небезпечний. Він спричиняє в окремих людей сильну алергічну реакцію, що призводить до захворювання крові. При отруєнні людина може померти за два тижні. Зараз цей гриб занесено до світового списку смертельно отруйних.

Отруєння цими неїстівними грибами переважно є смертельним навіть при своєчасному зверненні за медичною допомогою. Смертельною вважається навіть мінімальна доза отрути. Тому обов’язково треба мити руки після дотику з грибами. Немало випадків, коли отрута передавалась на інші продукти через немиті руки.

Для того, щоб уникнути отруєння дикорослими грибами, існують певні правила, запам’ятайте їх:

1. Якщо ви не можете відмовитись від грибів, то набагато безпечніше купувати їх на стаціонарних ринках, де вони проходять відповідний контроль.

2. Якщо ви все-таки вирушили до лісу на «тихе полювання», необхідно знати наступне:

— ніколи не збирайте грибів, яких не знаєте;

— якщо гриб викликає хоч найменший сумнів, краще його позбутися;

— не збирайте старих, перезрілих або дуже молодих грибів, у яких нечітко виражені морфологічні ознаки, а також тих, що ростуть поблизу швидкісних трас чи на радіаційно забруднених територіях;

— якщо ви зібрали гриби і принесли їх додому, ретельно перевірте кожен гриб перед тим, як починати готувати страву або робити заготовки;

— перед приготуванням страв із грибів їх необхідно ретельно промити, а перед сушінням обтерти вологою тканиною;

— не вживайте сирих грибів;

— перед приготуванням будь-якої страви гриби необхідно відварити у підсоленій воді протягом 20 хвилин;

— готові страви з грибів необхідно зберігати на холоді, бажано не більше 24 годин, у емальованому посуді;

— не давайте грибів малолітнім дітям;

— ніколи не застосовуйте «домашні» методи визначення отруйності грибів із використанням цибулини або срібних ложок. Вони, окрім помилок, нічого не дають.

Пам’ятайте!

Гриби особливо небезпечні для дітей! Тому не давайте грибних страв малолітнім дітям. Не можна вживати грибів вагітним та жінкам, що годують груддю. Дитячий організм ще не може чинити адекватний опір отруті, і дитина перед нею зовсім беззахисна. Навіть їстівні гриби дітям – вороги! Незначна доза токсину, абсолютно нешкідлива для дорослих, стає смертельно небезпечною для дитини. Тому страва, яку їли дорослі, може бути отрутою для дитини!

Отруєння грибами у дітей проходить дуже важко. Легких випадків не буває! Із 100 дітей, які отруїлися грибами, 5 – 6 летальні випадки , а 25 – 30 стають інвалідами на все життя! Так у минулому році у Київській області м. Бровари від отруєння грибами померла 13 річна дитина. Дотримуйтеся санітарно-гігієнічних правил при консервуванні грибів: ретельно очистіть їх, промийте і проваріть, у маринад додайте достатню кількість солі та оцту. Пам’ятайте, що не лише сирі, але й погано очищені, недоварені, недосмажені, не просолені гриби можуть стати причиною отруєння. Незважаючи на високі харчові та смакові якості, гриби погано перетравлюються шлунком. Упоратися з такою їжею може лише абсолютно здоровий дорослий організм. При захворюванні нирок, печінки, запальних процесах шлунка - гриби протипоказані й дорослим.

Якщо після споживання грибів почуваєтесь погано чи помітили нездорові ознаки у своїх близьких (нудота, блювота, головний біль, галюцинації, біль у животі):

- Негайно викликайте «швидку допомогу». До її приїзду промийте шлунок 1-2 л сольового розчину, можна зробити очисну клізму. Пийте багато рідини.

- Навіть при полегшенні стану обов’язково зверніться до найближчої лікувальної установи.

- Недоїдених грибів не викидайте. Їх аналіз допоможе лікарям швидше визначити вид отрути, яка потрапила в організм.

Ніякого самолікування! Пам’ятайте! Збирання грибів для людини – це завжди “гра з вогнем”. Якщо ви бажаєте здоров’я собі та своїм близьким, будьте обережними! Не ризикуйте своїм життям.

Оксана Фещенко,
лікар з гігієни харчування відділу санітарного нагляду
Білоцерківського міського управління ГУ ДСЕС у Київській області