Важливі новини

Система здоров'я Кацудзо Ніші - оздоровчі вправи для хребта

Система здоров'я Кацудзо Ніші - оздоровчі вправи для хребта

Гарне здоров'я - це запорука нормального життя. А здоров'я складається з кількох аспектів. Саме так вважав Кацудзо Ніші, який розробив і довів свої особливі принципи. А якими особливостями відрізняється система здоров'я Кацудзо Ніші? Які її основні принципи?

 

Суть системи
Для початку трохи про сам творця системі. Кацудзо з самого дитинства постійно хворів. Його лікували то від однієї, то від іншої хвороби. І коли він подорослішав, йому і зовсім поставили практично смертельний діагноз і прогнозували швидку смерть. Але Ніші вирішив відмовитися від таблеток і діяти в іншому напрямку.

 

Оздоровча система Ніші увазі, що здоров'я людини складається з 4 -х елементів: шкіри, кінцівок, психіки і їжі, яку люди їдять. Шкіра виконує не тільки захисну функцію, але ще і виводить з крові токсини. Через кінцівки відбувається обмін енергією людини із Землею. Психіка, то є думки безпосереднім чином впливають на всі органи. Кацудзо вважав, що те, про що ми думаємо - це і є суть нашого життя, нашого здоров'я. А їжа покликана постачати в організм всі необхідні речовини.


Ніші розробив свою систему природного омолодження. Він вважав, що правильний енергообмін з навколишнім середовищем дозволяє покращувати регенерацію всіх тканин. Кацудзо також розробив свої принципи здоров'я і спеціальні вправи.

 

Основні принципи здоров'я і вправи для хребта і тіла

Отже, які принципи здоров'я включає в себе система оздоровлення Ніші? Деякі з них мають на увазі виконання певних вправ. Перерахуємо всі важливі постулати:

1. Перший принцип - це рівна і тверда постіль. Ніяких матраців. Краще спати на фанері або на підлозі. Як вважав Ніші, рівна поверхня є найкращою підтримкою і опорою для хребта, покращує циркуляцію крові по всіх систем і органів, запобігає утиск нервових закінчень, покращує травлення та роботу практично всіх органів людини.

2. Другий принцип - тверда подушка. Оптимальний варіант - це подушка- валик. Саме вона забезпечить правильне положення хребта, зокрема, шийних хребців і оптимальну роботу мозку і нервової системи.

3. Третій принцип - вправа Ніші для хребта «Золота рибка ». Воно дозволить виправити викривлення хребта і підтримувати його правильне расположеніе.Лягте на підлогу, заберіть руки за голову, ноги витягніть, п'яти і стегна притисніть до підлоги. У такій позі 5 разів потягніться, як би розтягуючи хребет і відокремлюючи хребці один від одного. При цьому руки йдуть в одну сторону, а ліва п'ятка в протилежну. Потім теж слід повторити з іншого п'ятою. Це була підготовка, тепер саме виконання: притисніть хребтом і ногами до підлоги і починайте вібрувати всім тілом в різні боки. Як вважав Ніші, це дозволяє очистити всі клітини і запустити всі механізми.

4. Четвертий принцип - вправа для капілярів. Воно допоможе поліпшити кровообіг і роботу всіх капілярів, а також відтік лімфи. Виконувати його потрібно так: ляжте на рівну і тверду поверхню, одночасно підніміть руки і ноги (вони повинні розташовуватися перпендикулярно підлозі) і починайте швидко - швидко трусити ними, зберігаючи розташування. Уявіть, що ви відбиваєте сиплються на вас з неба маленькі камені.

 

5. П'ятий принцип - вправа «З'єднання стоп і долонь». Воно корисно для вагітних, а також для тих, хто поки що не зумів знайти гармонію тіла і душі.Для початку підготуйтеся: ляжте на підлогу, під голову підкладіть валик, з'єднайте стопи і пальці рук між собою (ви будете схожі на жабу). Надавлюйте спочатку пальцями рук однієї руки на пальці іншої, потім вирівняйте тиск, потім здійснюйте здавлювання долонями. Витягніть руки, підніміть їх, проведіть над головою, обличчям і всім тілом, зупиніть на рівні пояса. Тепер ведіть зімкнуті долоні в зворотному напрямку, потім розсікають ними повітря різкими рухами вгору- вніз.Расположіте руки на грудях і рухайте тепер зігнуті стопи (теж вгору, потім вниз), а потім руки і ноги одночасно. Тепер основна частина: зімкнуті долоні витягніть вгору, стопи залишайте зведеними, коліна розведіть якнайдалі. У такій позі перебуваєте близько 10 хвилин.

6. Шостий принцип - вправа для живота і спини. Воно допомагає поліпшити роботу кишечника і нервової системи, а також нормалізує всі обмінні процеси. Для початку займіть вихідну позицію: сядьте по- турецьки або розмістите сідниці на своїх п'ятах. Спочатку 10 раз підніміть плечі до вух. Тепер руки витягніть перед грудьми, а голову поверніть назад. Уявіть, що ви побачили свій куприк, а потім ведете погляд по хребту до шиї (не намагайтеся це зробити, просто уявляйте). Тепер підніміть руки паралельно один одному і погляньте спочатку на ліве плече, потім на праве. Це проміжне вправу, робити його потрібно після кожного основного.Теперь перша основна вправа: нахиляйте голову по черзі до кожного плечу, намагаючись дістати вухом до нього (всього виконайте 10 повторів). Виконайте проміжне упражненіе.Второе: нахиляйте голову спочатку вперед, потім назад (настільки, наскільки зможете). Потім знову проміжне упражненіе.Третье: нахиліть голову в одну сторону, потім переведіть її назад. Те ж виконайте в іншу сторону. Виконайте проміжне упражненіе.Четвертое: підніміть руки вгору, зігніть їх у ліктях (під прямим кутом). Тепер голову відкиньте назад, відведіть назад лікті (наскільки це можливо). Підборіддя при цьому тягніть вгору. Знову повторіть проміжне вправу.

 

Тепер саме основна вправа: сядьте на край стільця. Гойдайтеся всім тілом в різні боки і одночасно втягуйте, потім випинати живіт. Робіть це протягом 10 хвилин.
Відгуки про системи Ніші самі позитивні. Майже всі, хто виконував вправи, відчули гармонію і стали відчувати себе краще і бадьоріше. Спробуйте і ви!