Важливі новини

Чим цікавий помідор?

Поява томатів в Європі

Передбачалося, що томати завезені до Європи Колумбом в 1493 році через Західну Індію. Вперше вирощувати помідори в Європі почали в 50-60 роки XVI століття. В кінці XVI століття у Франції, Англії, Бельгії, Німеччини, Італії, Іспанії, Португалії помідори називали «яблуком кохання». У Чехословаччині, Угорщині та Югославії томати називають парадизками, або райськими яблуками. Термін «томат», яким користуються в даний час в багатьох країнах, походить від тубільного південноамериканського «Tumatle» - томатиль.

Перші згадки європейських ботаніків про помідор відносяться до 1553-1554 рр., коли голландський ботанік Додонэус у книзі «Історія трьох перших почав в коментарях і малюнках» дав повне зображення куща томатів, а італійський ботанік П'єтро Андреа Магтиоли під назвою «помі д'оро» - «золоте яблуко» описав плоди томатів і зробив замальовки цієї рослини.

Версія про надзвичайну отруйності помідорів протрималася в Європі близько ста років. Європейці вирощували томати як декоративні рослини в квіткових горщиках на підвіконнях, висаджували навколо садових альтанок і в оранжереях. З-за красивих плодів ці рослини викликали підвищений інтерес насамперед
квіткарів-любителів. У Франції томат вважали афродизіаком і прозвали «пом-амур» - «яблуко любові». Крім того плоди томатів застосовувалися у лікарських цілях.

У Ботанічному словнику 1811 року видання можна прочитати: «... хоча томат і вважається отруйною рослиною, але в Італії його їдять з перцем, часником та олією, а в Португалії та Богемії вже роблять з нього соуси, відрізняються вкрай приємним кислуватим смаком».

Тільки в кінці XVIII - початку XIX століть томати зарахували до овочевим культурам, а з 1793 року помідори стали продаватися на ринках Парижа.
Надалі разом з європейськими переселенцями томати потрапляють в Новий Орлеан (Америка) і томат повертається на батьківщину, в Америку,вже в якості овочевої культури.

Склад

Цей овоч містить в собі цукор (фруктозу і глюкозу), набір мінеральних солей (цинк, кальцій, мідь, йод, залізо, марганець, магній, фосфор, калій, натрій, бор), а також вітаміни (PP, C, B6 , Е, В2, В, А, K) і важливий для людини бета-каротин. У ньому є яблучна, винна і лимонна кислоти та лікопін - досить сильний антиоксидант, що допомагає при лікуванні багатьох захворювань. Він здатний запобігти раку простати у чоловіків і рак шийки матки у жінок. Перероблені помідори мають більше даної речовини. По суті, це органічна сполука, що надає плодам яскравий колір. Також лікопін запобігає розвитку серцево-судинних хвороб. Тому людям з подібними проблемами варто їсти салат з помідорами, приправлений соняшниковою олією. Користі від томатів буде більше, якщо їх вживати в їжу вареними.


Корисні властивості 
Калорійність помідора дуже низька, а корисних властивостей в ньому величезна безліч. Томати прекрасно регулюють діяльність нервової системи, а серотонін, що входить до їх складу, здатний підвищити настрій. Вони мають антибактеріальні та протизапальні властивості, які надають фітонциди. Помідор прекрасно впливає на процес травлення і покращує обмін речовин. Томати - відмінні діуретики, що особливо важливо для людей, що мають проблеми з нирками і сечовим міхуром. Вони надають допомогу при атеросклерозі, азотемії, астенії і розладі кишечника.


Багато пані використовують його в косметології для розгладження зморшок, поліпшення кольору обличчя і омолодження шкіри.

Лікування

Калорійність помідора дозволяє вживати томати у великій кількості. Таким чином можна попередити серцеві захворювання. Чоловіки середнього віку можуть попередити розвиток інсульту та інфаркту. Жовтувата рідина навколо зерняток томата містить речовину РЗ, яке знижує ймовірність утворення тромбів у судинах. Помідори допомагають зберегти зір і захищають від сонячної радіації. Крім того, ці овочі здатні діяти на весь організм людини, подібно до антидепресантів.

Помідорна дієта 
Томати прекрасно підходять для тих людей, які хочуть скинути зайву вагу. Калорійність помідора, який важить 140 грам, становить тільки 30 калорій. Хром, який в ньому міститься, блокує відчуття голоду. Важливим вважається те, що солодкі сорти містять більше калорій, у порівнянні з кислими. Зрілі томати містять більше цукру. Також існує цікавий факт і про мариновані помідори, калорійність яких менше, ніж свіжих. Але їх не варто їсти під час дієти, щоб не посилювати апетит. Також потрібно звернути увагу на те, що калорійність томатної пасти близько 102. У ній міститься 4,8 г білків і 19 г вуглеводів. Таким чином, даний продукт також показаний для бажаючих скинути зайву вагу. Але існують захворювання, при яких від помідорів варто відмовитися. До них відносяться гіпертонія, жовчнокам'яна хвороба, деякі захворювання нирок. У сумнівній ситуації варто звернутися за консультацією до лікаря.