Важливі новини

ПУТІВКИ ДІЛИТИ ТА ПЕРЕНОСИТИ НЕ МОЖНА

bc-newsПутівки ділити та переносити не можнаУ відповідності до чинного законодавства  України громадянам з інвалідністю, учасникам бойових дій, членам сім’ї загиблого та деяким іншим категоріям громадян надано право на безоплатне санаторно-курортне лікування.

Фінансування відповідного санаторно-курортного лікування здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України згідно із затвердженими кошторисами у відповідності до запланованих графіків заїздів та виїздів із закладів оздоровлення.

У разі невчасного заїзду без поважних причин на санаторно-курортне лікування кількість пропущених ліжко-днів не компенсується, тому утворюються залишки, що призводять до неефективного та нераціонального використання бюджетних коштів, за що передбачена відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Звертаємо увагу громадян, які перебувають на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням в управлінні соціального захисту населення Білоцерківської міської ради про недопущення перенесення заїздів на санаторно-курортне лікування без поважних причин (явища, що не залежать від волі людини) та неможливість поділу путівок на санаторно-курортне лікування.

Управління соціального захисту населення БМР