Важливі новини

В Росії заборонять ходити без трусів

Досить скоро, 1 травня в Росії набуде чинності закон "Про правила поведінки в громадських місцях", підписаний Дмитром Медведєвим 27 вересня 2011.

Окрема глава цього закону присвячена тому, як людина повинна виглядати в громадському місці.

Окремі пункти закону дуже нагадують дурні закони різних країн.

Наприклад, в штаті Вісконсін прийнято заарештовувати жінок в червоному, в Італії чоловіків у спідницях садять у в'язницю, в Австралії не можна носити рожеві штани по неділях, а в Арізоні заборонені підтяжки для штанів.

Російський закон звичайно не так близький до маразму, проте все-таки деякі його пункти змушують здивуватися:

- Громадянин РФ в будь-якій ситуації зобов'язаний виглядати належним чином. Одяг повинен бути чистим і акуратним, макіяж - не помітним. Забороняється носити одяг з нашивками і наклейками антисемітського характеру, зі слоганами, що закликають до міжнаціональної ворожнечі. Написи на одязі не повинні містити нецензурні слова незалежно від мови, якою вони написані. (Стаття 14, пункт 1)

- Громадянка РФ повинна одягатися належно. Забороняється носити ботфорти в поєднанні з панчохами-сіточкою. У громадських місцях заборонено носити обтягуючі брюки або легінси без спідниці належної довжини. Спідниця повинна бути не коротше 40 см, шорти - не менше 35 см завдовжки. Забороняється з'являтися на вулицях міста в обтягуючих топах з оголеним животом і глибоким декольте. Виняток становлять пляжі. (Стаття 23, пункт 8)

- Нижня білизна не повинно бути прозорою або виступати з верхнього одягу. Без нижньої білизни з'являтися в громадських місцях заборонено. (Стаття 23, витяг з пункту 4)

За законом жінкам рекомендовано носити спідниці і сукні, а чоловікам слід відмовитися від рваних, пошарпаних джинсів.

До речі джинси із заниженою талією тепер теж поза законом.