Важливі новини

Здається, ти зовсім недавно раділа приходу літа. Але якимось майже містичним чином два місяці пройшли дуже швидко. До осені кілька тижнів, але ж так багато чого хотілося встигнути за це літо ...

Здається, ти зовсім недавно раділа приходу літа. Але якимось майже містичним чином два місяці пройшли дуже швидко. До осені кілька тижнів, але ж так багато чого хотілося встигнути за це літо ... Не здумай впадати у відчай, адже за серпень ти можеш виконати всі свої літні задумки, навіть якщо червень і липень не залишили яскравих спогадів.
Картинки по запросу последний месяц лета1. Забудь про інтернет.
Якщо через підступного сплетення обставин ти все добу проводиш онлайн, варто вже піти цим обставинам наперекір. Чим же тоді зайнятися? Це вже інша проблема. В першу чергу спробуй просто не включати комп'ютер (навіть на хвилиночку!) Два-три дні. Ти здивуєшся кількості вільного часу.

2. Напиши список літніх справ.

Без нудних завдань і планів "схуднути". Приготувати молочний коктейль, ягідний пиріг, чи не спати всю ніч, з'їздити з друзями на річку, цілий день погоджуватися з будь-якими пропозиціями або говорити тільки правду, привітатися з двадцятьма перехожими або познайомитися з сподобалися хлопчиками на вулиці ... Тебе обмежує тільки твоя фантазія і. .. сміливість. Важлива умова - чесно намагатися виконати всі пункти до настання вересня.

3. Відправся в подорож.

Навіть якщо в цьому році інші країни і моря залишилися без тебе, це не привід сидіти на місці. Щось цікаве знайдеться навіть в сусідньому місті. Збирай компанію, вивчайте карту місцевості, складайте маршрути. Ось побачиш: навіть якщо сусідній населений пункт не славиться пам'ятками, нудьгувати в новому місці точно не доведеться.

4. Відчуй літо.

Залиш образ суворої дівчини для будніх місяців і згадай все дитячі забави. Думаєш, виконувати їх зараз трохи нерозумно? Може бути, але зате точно дуже весело. Ходити босоніж по гарячому асфальту, дивитися на нічне небо, лежачи на траві (до речі, не забудь про серпневі зорепади), міряти глибину калюж в гумових чоботях, наскрізь промокати під дощем - коли ти робила щось подібне востаннє?

5. Вчися новому.

Тільки зараз - без нудних самовчителів і нудних лекцій. Попроси друзів навчити тебе грати на гітарі улюблену пісню, подругу-кулінара - готувати складне блюдо, знайомі-поліглоти можуть навчити вимовляти якусь фразу на декількох мовах ... Ти і сама напевно можеш поділитися якимось умінням, вірно? Вчитися на живому прикладі куди цікавіше і простіше.

6. Використовуй час з толком.

Повір, розібратися в столі, в шафі і навіть в кімнаті набагато простіше зараз, ніж в навчальному році. Прочитати книги і подивитися фільми, на які раніше не було часу зараз теж вийде. Як і зустрітися з друзями, до яких ніяк не вдається доїхати під час навчання.
А щоб все задумки виходили з легкістю, пам'ятай остання порада: