Важливі новини

Спортивна дієта для чоловіків

Спортивна дієта для чоловіківЧоловіки завжди менше приділяють уваги своїй фігурі, ніж жінки. Їх, по суті, вага взагалі не цікавить. Але завжди бувають винятки. Чоловічий організм менш схильний до повноти. Щоб набрати вагу потрібно або дуже постаратися, або вести абсолютно пасивний спосіб життя і захоплюватися алкоголем. Однак іноді чоловіча повнота залежить і від проблем зі здоров’ям.

Якщо у чоловіка виникає бажання сісти на дієту, то існує тільки дві причини. Перша – набрати кілограми і злегка закрити свій скелет бажаним жирком. Друга причина – зайва вага, який просто заважає насолоджуватися життям в повній мірі або реально шкодить здоров’ю. Як для першої, так і для другої причини придумана спортивна дієта для чоловіків . Вона розрахована для того, щоб максимально швидко домогтися бажаного результату. Потрібно сказати, що чоловіча дієта дуже відрізняється від жіночої. Все це тому, що організми двох статей не ідентичні. Чоловіки за день здатні витратити більше зайвих калорій. До того ж вони вживають більше вуглеводів, які, як не дивно, важко перетворюються в жир.

Незалежно, з якого меню буде складатися раціон, спортивна дієта для чоловіків передбачає також регулярне заняття спортом.

Зовсім необов’язково терміново купувати абонемент в тренажерний зал і стрімголов бігти до снарядів. Досить просто щодня боротися з лінню і кілька хвилин присвятити спорту: віджиматися, робити присідання, качати прес, руки. Також спортивна дієта для чоловіків радить здійснювати піші прогулянки і як можна частіше виходити з-за робочого столу. Якщо чоловік бажає набрати м’язову масу, то хоча б раз на тиждень таки варто відвідати тренажери. За 2:00 інтенсивних навантажень організм підготується до бажаної їжі. Але не потрібно відразу нападати на смажену курочку і рум’яну картоплю. Набагато корисніше з’їсти 200 грам сметани і 100 грам горіхів, краще кешью. Дієтологи вважають, що ці два продукти творять чудеса з худорлявим статурою. Багато чоловіків вважають, що, вживаючи пиво та інші спиртні напої. Вони зможуть збільшити себе в обсягах. Це чиста правда. Дійсно, алкоголь і особливо пиво здатні округлити деякі частини чоловічого тіла. Але результат не буде викликати захоплення і заздрісних поглядів. Адже округлятися зовсім не ті місця, які хотілося б.

У тому випадку, коли людина страждає від зайвої ваги, який не тільки викликає дискомфорт, а й підриває здоров’я, існує спортивна дієта для чоловіків , яка зможе подолати цю напасть. Рекомендується не вживати солодощі, зменшити споживання жирних продуктів, м’яса. Також для прискорення результату схуднення, спортивна дієта для чоловіків передбачає щоденні прийоми їжі в один і той же час. Кожен прийом повинен відповідати часу доби. Сніданок – щільний, обід – звичні три страви і обов’язково гаряче, вечеря – легкий і швидко переробляються організмом. І звичайно, не забувати про спорт. Адже тільки фізичні вправи здатні подарувати не тільки красиве тіло, а й зарядити бадьорістю і енергією на цілий день.