Авторизация

МультиВход
или
E-mail: Пароль:
Регистрация   |   Забыли пароль?

Объявления

На цьому місці ваше оголошення (до 100 знаків) коштуватиме 50 гривень за місяць

Новости сайта

2018-03-20Надходження до місцевих бюджетів
2018-03-06Відповідно до рішення Білоцерківської міської ради від 29 червня 2017року № 939-34-VII в м. Біла Церква діють правила утримання домашніх тварин.
2018-02-15Життя людини – найцінніше. І втрачати його через те, що «хтось не підписав якийсь документ чи дозвіл» – неприпустимо- Володимир Гройсман

Жди меня

Читать еще истории >>
Главная страница » Белая Церковь » Святкові здійснення заповітних мрій разом із «Сонячним світом»

Святкові здійснення заповітних мрій разом із «Сонячним світом»

Дата публикации: 01.01.2012

День святого Миколая відкриває всі Новорічні та Різдвяні свята. Чудотворець Миколай надихає нас на добро і надію, дарує віру в здійснення заповітних бажань. Відомо, що за життя Св. Миколай віддавав усього себе служінню не тільки Всевишньому, а й ближнім: рятував хворих, бідним допомагав одягом та їжею, дітям дарував іграшки.

Святкові здійснення заповітних мрій разом із «Сонячним світом»

МХБФ «Сонячний світ» в м. Біла Церква та по всій Україні продовжує традицію благих справ Св. Миколая. Діти не повинні бути обмежені, особливо діти з малозабезпечених сімей та ті, у яких немає батьків; всі вони повинні мати можливість вчасно отримати «миколайчика».

Маленькі, але щирі «чудеса» упродовж грудня 2011 року дарувала своїм підопічним благодійна організація «Сонячний світ» разом зі своїми друзями -постійними благодійниками і спонсорами. Так, 18 грудня для дітей із малозабезпечених багатодітних сімей було організовано свято. Малечу радо приймав клуб «Динамо». Діти мали змогу поласувати фруктами та святковим тортом, взяти участь у веселих конкурсах та отримати призи й солодкі подарунки. Наступного дня, 19 грудня, у розквіт свята Св. Миколая, «Сонячний світ» із подарунками завітав в гості до центру «Злагода». Його вихованці, натомість, порадували своїх гостей святковим концертом та дитячими усмішками.

20 грудня волонтери поспішили до смт Рокитне, в дитячий будинок «Чебурашка», чиї підопічні вразили родинним ставленням один до одного, своєю щирістю та гостинністю.

Святкові здійснення заповітних мрій разом із «Сонячним світом»

25 грудня для мешканців дитячого будинку «Горобинка» група «Тисяча та одна ніч» влаштувала веселу інтерактивну Новорічну виставу у приміщенні, яке вже не вперше надав дітям клуб-ресторан «Троя». Дітям, позбавленим батьківського тепла та турботи, було накрито солодкий стіл. Жоден з них не залишився без уваги та призів від постійних благодійників.

Волонтери МХБФ «Сонячний світ» висловлюють щиру подяку всім, хто допоміг напередодні Нового року здійснити заповітні дитячі мрії .

Чудових всім свят!Понравилось: 0 / Не понравилось: 0
Понравилось? Поделись с друзьями!


← предыдущая статья   архив статей   следующая статья →