Авторизация

МультиВход
или
E-mail: Пароль:
Регистрация   |   Забыли пароль?Объявления

На цьому місці ваше оголошення (до 100 знаків) коштуватиме 50 гривень за місяцьНовости сайта

2018-06-22Для забезпечення виплати підвищених з 1 липня пенсій додатково витрачатимуть 70 млн грн на місяць. Про це УНН повідомили у Пенсійному фонді у відповідь на запит.
2018-06-07Ботулізм – харчова токсикоінфекція, що вражає центральну нервову систему та призводить до паралічу дихальних м´язів
2018-03-20Надходження до місцевих бюджетів


Жди меня

Читать еще истории >>
Главная страница » На пульсе города » Київська область отримала 585 тисяч бланків листків непрацездатності (лікарняних).


Київська область отримала 585 тисяч бланків листків непрацездатності (лікарняних).

Дата публикации: 09.08.2018

Київська область отримала 585 тисяч бланків листків непрацездатності (лікарняних).
Картинки по запросу лікарняні листиЯк повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА, з 9 серпня, згідно Наказу Департаменту охорони здоров"я Київської обласної державної адміністрації №624- адм від 02 серпня 2018 року "Про отримання та розподіл бланку «Листок непрацездатності»" районні та міські медичні заклади почали отримувати бланки листів непрацездатності.

Білоцерківці, які раніше отримали довідку замість лікарняних, тепер можуть їх обміняти на відповідні листки в своїх амбулаторіях та лікарнях.

Відзначимо, що пацієнтам лікарні видавали довідки, що вони дійсно хворіли в певний період. Відсутність бланків була пов'язана із проведенням тендеру на їх закупівлю. Договір з переможцем торгів був підписаний 2 серпня.


Понравилось: 0 / Не понравилось: 0
Понравилось? Поделись с друзьями!


← предыдущая статья   архив статей   следующая статья →