Авторизация

МультиВход
или
E-mail: Пароль:
Регистрация   |   Забыли пароль?Объявления

На цьому місці ваше оголошення (до 100 знаків) коштуватиме 50 гривень за місяцьНовости сайта

2018-06-22Для забезпечення виплати підвищених з 1 липня пенсій додатково витрачатимуть 70 млн грн на місяць. Про це УНН повідомили у Пенсійному фонді у відповідь на запит.
2018-06-07Ботулізм – харчова токсикоінфекція, що вражає центральну нервову систему та призводить до паралічу дихальних м´язів
2018-03-20Надходження до місцевих бюджетів

Жди меня

Читать еще истории >>
Главная страница

У Білій Церкві обговорили перспективи вітчизняного машинобудування

Дата публикации: 20.03.2018


У Білій Церкві обговорили перспективи вітчизняного машинобудування

15 березня в Білоцерківському національному аграрному  університеті відбулася  нарада на тему: «Розвиток вітчизняного машинобудування».

Участь у нараді взяли: заступник голови Київської обласної державної адміністрації І.М. Турчак, голова Білоцерківської райдержадміністрації Г.В. Джегур, директор департаменту агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації С.М. Шупик, заступник начальника Управління національної поліції в Київській області П.Г. Чудо, в.о. начальника Київського міжрегіонального Управління Укртрансбезпеки С.А. Зелінський, керівники агропідприємств району та структурних підрозділів агропромислового розвитку райдержадміністрації, вчені-аграрії.

Учасники наради ознайомилися з діяльністю ТОВ НВП «Білоцерківмаз», яке спеціалізується на виробництві ґрунтообробної техніки і є одним із провідних підприємств сільгоспмашинобудування України, та обговорили питання державної підтримки вітчизняного машинобудування, особливості пересування великовагових та великогабаритних транспортних засобів дорогами загального призначення, стан фінансової співпраці  сільгоспвиробників і державних банків України тощо.
.
Понравилось: 0 / Не понравилось: 0
Понравилось? Поделись с друзьями!


← предыдущая статья   архив статей   следующая статья →