Авторизация

МультиВход
или
E-mail: Пароль:
Регистрация   |   Забыли пароль?Объявления

На цьому місці ваше оголошення (до 100 знаків) коштуватиме 50 гривень за місяцьНовости сайта

2018-06-22Для забезпечення виплати підвищених з 1 липня пенсій додатково витрачатимуть 70 млн грн на місяць. Про це УНН повідомили у Пенсійному фонді у відповідь на запит.
2018-06-07Ботулізм – харчова токсикоінфекція, що вражає центральну нервову систему та призводить до паралічу дихальних м´язів
2018-03-20Надходження до місцевих бюджетів

Жди меня

Читать еще истории >>
Главная страница

24 березня – Година Землі. Злови зв’язок з планетою!

Дата публикации: 21.03.2018

                 24 березня – Година Землі. Злови зв’язок з планетою!


Уже протягом 10 років у різних куточках світу та містах України в останню або передостанню суботу березня проводиться всесвітня акція – Година Землі. Вона закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, аби привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Цього року хвиля Години Землі прокотиться світом 24 березня 2018 року, і місто Біла Церква також має на меті приєднатися до неї. ​​Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth («Злови зв’язок з Землею») – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й різноманітні блага, без яких неможливо уявити наше життя – чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.  І кожен з нас – частинка цієї Планети.

Тож, шановні білоцерківці, замислімось про це, підтримавши акцію – вимкнувши світло на одну годину та відмовившись від користування електроприладами: з 20.30 до 21.30 в суботу, 24 березня.

Також запрошуємо приєднатися до заходу «ЕкоЗабіг», який відбудеться 24 березня о 10.00 у дендрологічному парку «Олександрія».Понравилось: 0 / Не понравилось: 0
Понравилось? Поделись с друзьями!


← предыдущая статья   архив статей   следующая статья →