Авторизация

МультиВход
или
E-mail: Пароль:
Регистрация   |   Забыли пароль?Объявления

На цьому місці ваше оголошення (до 100 знаків) коштуватиме 50 гривень за місяцьНовости сайта

2018-06-22Для забезпечення виплати підвищених з 1 липня пенсій додатково витрачатимуть 70 млн грн на місяць. Про це УНН повідомили у Пенсійному фонді у відповідь на запит.
2018-06-07Ботулізм – харчова токсикоінфекція, що вражає центральну нервову систему та призводить до паралічу дихальних м´язів
2018-03-20Надходження до місцевих бюджетів

Жди меня

Читать еще истории >>
Главная страница

Свято барв і весни

Дата публикации: 21.03.2018

                   Свято барв і весни


19 березня відбулося відкриття виставки-конкурсу жіночого портрету «Твоя краса – на полотні». До уваги всіх поціновувачів жіночої загадковості, неповторності й краси представлені роботи 12 майстрів пензля (Володимира Панфілова, Ольги Мілейко, Валерія Ружицького, Ольги Янчук, Сергія Студзінського, Галини Томащук, Валентини Козаченко, Володимира Большакова, Ганни Бойко).

За рішенням журі переможцями виставки-конкурсу стали: Тетяна Матвієнко – за роботу «Озеро вічної молодості», Олена Гайдаєнко – «Моя подруга – архітектор» та Крістіна Смєлова – «Каринка».

Тож нехай перемагає жіноча краса, нехай світ тримається на витонченій жіночності, нехай втілення весни та краси сьогодні домінує у світі над ненавистю та бідою!

Музичним супроводом всіх присутніх привітав Олександр Заєць, викладач школи мистецтв №4. 

У заході взяли участь представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.Понравилось: 0 / Не понравилось: 0
Понравилось? Поделись с друзьями!


← предыдущая статья   архив статей   следующая статья →