Авторизация

МультиВход
или
E-mail: Пароль:
Регистрация   |   Забыли пароль?Объявления

На цьому місці ваше оголошення (до 100 знаків) коштуватиме 50 гривень за місяцьНовости сайта

2018-06-22Для забезпечення виплати підвищених з 1 липня пенсій додатково витрачатимуть 70 млн грн на місяць. Про це УНН повідомили у Пенсійному фонді у відповідь на запит.
2018-06-07Ботулізм – харчова токсикоінфекція, що вражає центральну нервову систему та призводить до паралічу дихальних м´язів
2018-03-20Надходження до місцевих бюджетів


Жди меня

Читать еще истории >>
Главная страница


У Білоцерківському відділі поліції провели День відкритих дверей для школярів міста.

Дата публикации: 20.09.2018

  У Білоцерківському відділі поліції провели День відкритих дверей для школярів міста. Діти ознайомилися з роботою правоохоронців і дізналися про роботу служб та про права, які має кожна дитина. 

  Як повідомила прес-служба Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області, цікаву та пізнавальну екскурсію для учнів 3-х класів, школи №22 організували працівники Білоцерківського відділу поліції Петро Мелашенко, Іван Компанець та Вікторія Поліщук. 

  Школярі дізналися про напрямки роботи поліції та зазирнули у всі кабінети, де мали можливість побачити, як працюють правоохоронці. Також юні гості побачили бойовий арсенал, який знаходиться на озброєнні Національної поліції.

  Діти з інтересом приміряли бронежилети, шоломи, а деякі потримали в руках пістолет «Макарова» та автомат «Калашникова». На згадку школярі фотографувалися у сучасному патрульному автомобілі.


Понравилось: 0 / Не понравилось: 0
Понравилось? Поделись с друзьями!


← предыдущая статья   архив статей   следующая статья →