Авторизация

МультиВход
или
E-mail: Пароль:
Регистрация   |   Забыли пароль?Объявления

ПРОШУ відгукнутися очевидців ДТП, яке сталося 02 травня 2017 року о 18 год 20 хв в с. Тарган, Володарського району, Київської області. ЗВЕРТАЙТЕСЬ за тел. 095-810-64-47

На цьому місці ваше оголошення (до 100 знаків) коштуватиме 50 гривень за місяцьНовости сайта

2018-06-22Для забезпечення виплати підвищених з 1 липня пенсій додатково витрачатимуть 70 млн грн на місяць. Про це УНН повідомили у Пенсійному фонді у відповідь на запит.
2018-06-07Ботулізм – харчова токсикоінфекція, що вражає центральну нервову систему та призводить до паралічу дихальних м´язів
2018-03-20Надходження до місцевих бюджетів

Жди меня

Читать еще истории >>
День ангела

Афанасий, Феодор, Валерий, Евгений, Максимиан, Иларион, Зосима, Кирилл, Лазарь, Феодот (Богдан), Антонин


Карикатура часа

Курсы валют

Курсы валют Курсы валют Курсы валют
Главная страница

Як протидіяти африканській чумі свиней

Дата публикации: 23.10.2018

Як протидіяти африканській чумі свиней говорили на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській районній державній адміністрації, що відбулося 17 жовтня. Зокрема, обговорено епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в Україні, Київській області, Білоцерківському районі, а також стан організації та виконання заходів з недопущення занесення та розповсюдження збудника АЧС на територію Білоцерківського району. 

За словами начальника Білоцерківського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Андрія Зінченка, вирішення цього питання не можливе без тісної співпраці , а головне небайдужого ставлення усіх зацікавлених осіб до даної проблематики. 
Зокрема, особливе місце має співпраця органів місцевого самоврядування з господарствами, що розташовані на адмінтериторіях. 

Також наголошено на необхідності проведення повної ідентифікації всього наявного свинопоголів’я у всіх господарствах незалежно від форми їх власності, що є важливою ланкою у профілактиці АЧС та звернено увагу присутніх на необхідність виконання наказу Головного управління Держпродспоживслужби №47 від 06.02.2018 року (Про ідентифікацію свиней).

Про АЧС як гостру інфекційну хворобу, фактори передачі, шляхи поширення та методи профілактики розповів кандидата ветеринарних наук,доцента кафедри епізоотології та інфекційних хвороб, начальника відділу науково-дослідної та інноваційної діяльності БНАУ Тарас Царенко. 

Прикро, що небагатьом головам місцевих рад це питання здалося актуальним. Понравилось: 0 / Не понравилось: 0
Понравилось? Поделись с друзьями!


← предыдущая статья   архив статей   следующая статья →