Важливі новини

Білоцерківське РЕВ ДАІ інформує

ДАІУ кожній країні багато робиться для того, щоб на дорогах було безпечно, щоб було добре і зручно. І суворо стежать, щоб всі виконували Правила дорожнього руху. Хто ж слідкує за тим, щоб не порушувались закони вулиць і доріг? Так, Державна автомобільна інспекція - ДАІ. Це спеціальний підрозділ працівників міліції - людей зірких і уважних. Вони стежать за порядком на дорогах вашої країни. Вони оберігають життя і здоров’я людей.

Адже буває і так, що суха лекція про шокуючі факти дорожніх випадків, прочитана працівниками ДАІ, вчителями, батьками матиме зворотну реакцію.

Щорічно вулиці нашого міста поповнюються транспортними засобами, і на них стає тісно. Діти та й чимало дорослих часто не вміють правильно поводитись на автошляхах. Водії теж часом нехтують правилами перевезення дітей та й Правилами дорожнього руху взагалі. На жаль, не тільки педагоги, а й батьки часто вважають ПДР чимось другорядним. Ще і власною поведінкою на дорозі подають приклад. Та й чи завжди дорослі зупинять школяра, який перебігає дорогу на червоне світло? Невже лише працівники ДАІ мають вболівати за те, як уберегти дітей від коліс автотранспорту?

Державтоінспекція багато робить для того, щоб запобігти трагедіям. І зусилля ДАІ не даремні: кількість пригод, у яких постраждали школярі, дошкільнята зменшується, але діти продовжують гинути і калічитись, і переважно з вини дорослих. Коли ви байдуже спостерігаєте за чужою дитиною, яка порушує Правила дорожнього руху, уявіть собі, що це ваша рідна дитина, яку ніхто не зупинить, коли вона перебігатиме дорогу перед машиною, теж може поповнити сумну статистику.

Звісно, будь-якими профілактичними заходами, якими б дієвими вони не були, проблему дитячого дорожньо-транспортного травматизму не викорінити. Проте, якщо знання, прищеплені працівниками ДАІ, батьками, вчителями, допоможуть врятувати від загибелі юних пішоходів, зусилля не будуть марними. Адже відкриваючи перед дитиною шлях у житті, ми зобов’язані навчити її йти впевнено і безпечно.

Тож, шановні учасники дорожнього руху! Давайте разом відповідати за поведінку дітей на дорогах і вулицях нашого прекрасного міста. Хто як не ми, дорослі, повинні вберегти наше майбутнє від біди.

Пам’ятайте, що на дорозі чужих дітей не буває!

Інспектор Білоцерківського РЕВ ДАІ Усатенко М.М.