Важливі новини

Затримані «бомжі», які грабували підвали білоцерківців

МВС УкраїниСпівробітники міліції затримали двох осіб без постійного місця проживання, які заробляли собі на життя, грабуючи підвали будинків в м. Біла Церква.

5 лютого до чергової частини Білоцерківського міського відділу надійшло відношення начальника ЖЕК №1 про те, що в перiод часу з 21 по 25 січня в пiдвальному примiщеннi будинку №17 по вул. Декабристiв невiдомими особами було вчинено крадiжку кранів, чим завдано матерiального збитку на загальну суму 490 грн.

6 лютого в пiдвальному примiщеннi будинку №5 по вул. Декабристiв було викрадено гайки в комплектi з вентилями на загальну суму 2754,18 грн.

8 лютого до міліції з письмовою заявою звернувся місцевий мешканець і повідомив про те, що з пiдвального примiщення будинку 45 по вул.Щорса у нього викрали спортивний велосипед.

Проведеними оперативно – розшуковими заходами, особи, які скоїли дані злочини затримані. 34-річний чоловік та 23-річна дівчина, без постійного місця проживання, мешкали в підвалі одного з будинків по вулиці Сломчинського. Заробити собі на життя вирішили, грабуючи підвали ближніх будинків. Обоє затримані в минулому мали відношення до наркотиків, чоловік раніше судимий за крадіжки. Наразі вони перебувають в ізоляторі тимчасового тримання, порушена кримінальна справа за статтею 185, ч. 3 КК України. Слідчими Білоцерківського МВ перевіряється їх причетність до скоєння інших аналогічних злочинів.

Помічник начальника Білоцерківського МВ ГУМВС України
в Київській області по ВЗГ та ЗМІ майор міліції С.О.Лісовська