Важливі новини

Звернення Державтоінспекції Київщини до водіїв

ДАИКожен з нас за порогом власної домівки певний час проводить в якості пішохода, і начебто всі знають, що треба дотримуватись певних правил руху, але, на жаль, далеко не кожен усвідомлює в повній мірі небезпеку їх невиконання. Так само і водії, сідаючи за кермо, начебто, забувають і про Правила дорожнього руху, і про те, що самі щойно були пішоходами, та навіть про звичайну повагу до інших. Так само, ми рідко замислюємось про те, що небезпека може зустрітись нам майже на кожному кроці, але це той факт, в який більшість не хоче вірити. В нашій свiдомостi міцно засіла впевненість, що аварія може трапитись з ким завгодно, лише не з нами.

Найчастіше причинами ДТП за участю пішоходів є їх власна необачність, невитриманість та поспішність: вони перетинають дорогу в невстановленому місці; несподівано виходять на проїжджу частину; не керуються сигналами світлофорів, або ж ходять по проїжджій частині в нетверезому стані.

Але також слід згадати і про випадки порушення Правил дорожнього руху водіями, особливо поблизу нерегульованих пішохідних переходів. Крім того, нерідко трапляються випадки наїзду на людину прямо на пішохідному переході.

Проблема в тому, що водії і пішоходи взагалі не поважають один одного. І перші, i другі порушують Правила дорожнього руху через безвiдповiдальнiсть та самовпевненість, яка заважає їм реально оцінити свої можливості на дорозі.

Білоцерківська рота ДПС закликає всіх учасників дорожнього руху: цінуйте своє життя. Пам’ятайте, головне на дорозі - уважність, повага до інших і розважливість. Життя - не комп’ютерна гра, перезавантаження неможливе. Бережіть себе. Дорога на вибачає помилок.

Ст. інспектор ДПС Білоцерківської роти ДПС
ст. лейтенант міліції Дубенець В.Л.