Важливі новини

Білоцерківська рота ДПС інформує

В період з 4 по 10 квітня 2011 р. на автодорозі Київ-Одеса, яку обслуговує Білоцерківська рота ДПС при УДАІ ГУ МВС України в Київській області, сталося 10 дорожньо-транспортних пригод, в яких 2 особи загинуло, 4 травмовано.

Особовим складом Білоцерківської роти ДПС було задокументовано 550 порушень ПДР України, з яких 19 - керування в стані алкогольного сп’яніння.

Незважаючи на посилення адміністративної відповідальності за порушення ПДР України, аналіз аварійності свідчить про те, що на території області третина автопригод відбувається за участю пішоходів. Основними причинами дорожньо-транспортних пригод за участю вказаної категорії учасників дорожнього руху є:

- перехід у невстановленому місці

- несподіваний вихід на проїжджу частину

- перебування у нетверезому стані

Ціною цієї людської безпечності є загублене життя та здоров’я. Але також слід згадати і про випадки порушення Правил дорожнього руху водіями, особливо поблизу нерегульованих пішохідних переходів. Крім того, не рідко трапляються випадки наїзду на людину прямо на пішохідному переході.

В рамках проведення профілактичного заходу щоденно в місцях інтенсивного руху та на пішохідних переходах інспекторами ДАІ здійснюється посилений контроль за дотриманням Правил дорожнього руху водіями та пішоходами. Інспектори ДПС під час заходів більше уваги звертають на те, щоб водії давали можливість пішоходам без остраху переходити дорогу «зеброю». І, звичайно ж, ДАІ посилить нагляд за самими пішоходами, аби вони, в свою чергу, поводили себе обачно. Інформація щодо виявлення порушень Правил дорожнього руху, як з боку пішоходів так і водіїв, буде надсилатись за місцем роботи, або навчання порушника. Проблема в тому, що водії і пішоходи взагалі не поважають один одного. І перші, i другі порушують Правила дорожнього руху через безвiдповiдальнiсть та самовпевненість, яка заважає їм реально оцінити свої можливості на дорозі.

Білоцерківська рота ДПС звертається до водіїв та пішоходів з проханням бути уважними на автошляхах, виявляти взаємоповагу та ввічливість до всіх учасників дорожнього руху, дотримуватися транспортної дисципліни, культури та Правил дорожнього руху.

Ст. Інспектор ДПС Білоцерківської роти ДПС
ст. лейтенант міліції Дубенець В.Л.