Важливі новини

Трояндам і саду – цвісти!

Так відчувалося минулої п’ятниці, коли у селі Іванівка закипіла робота з висадки кущів троянд та саджанців фруктових дерев. Ініціатором і головним натхненником цієї акції, що проходила у рамках двомісячника з благоустрою, став керівник ТОВ ФК «Агро-Лідер-Україна», депутат Київської обласної ради Віталій Іванович Гудзенко.

- Я народився у цьому селі, і мені хочеться бачити своє, та й будь-яке інше село квітучим у буквальному сенсі, - розповів Віталій Іванович. – Думку виростити сад, який був би на рівні найкращих світових стандартів, я виношував давно. Коли йшло обговорення цього проекту, виникла ідея з трояндами. На неї мене надихнула Голландія, де, як відомо, надзвичайно багато квітів у всі пори року. Тож ми закупили у найкращих виробників не лише елітні сорти фруктових дерев, зокрема, яблунь, а також троянди кільканадцяти видів.

Трояндам і саду – цвісти!

Всього для села В.І.Гудзен-ко придбав 5 тисяч саджанців фруктових дерев та 12 тисяч кущів троянд. Роботою по висадці кущів і дерев керували спеціалісти-ландшафтники, тому організація акції була на найвищому рівні. Досить швидко неподалік адміністрації господарства «Агро-Лідер-Україна» рівними рядами вишикувалися паростки, які мають стати трояндовим різномаїттям. Поряд поступово окреслювалися обриси майбутнього саду.

Долучилися до акції депутати Білоцерківської районної та Білоцерківської міської, а також місцевих рад, представники громади Білоцерківщини, жителі села Іванівка. Тож робочих рук не бракувало.

Іванівський сільський голова Меланія Іванівна Щербак зазначила, що у рамках двомісячника з благоустрою у селі розгорнуто роботи по очистці вулиць та узбіч від дикорослих кущів і дерев, біля дворів селяни навели порядок. Значних затрат потребує благоустрій кладовища, там ще продовжуються роботи. А от пам’ятник односельцям, що загинули у Великій Вітчизняній війні, вже впорядкований. До речі, троянди будуть висаджені і в центрі села, біля сільської ради та інших адміністративних будівель.

Трояндам і саду – цвісти!

Депутати Білоцерківської районної ради С.П.Нечипоренко, В.Г.Вовкотруб, В.Ю.Гринчук, Л.В.Шпичка, М.В.Скопиченко, С.І.Ступак, К.І.Жоль, що взяли участь в акції, у розмовах із журналістами підкреслювали, що у ці весняні дні відвідують не лише свої мажоритарні округи, де були обрані, а й інші населені пункти Білоцерківського району, долучаються до робіт по благоустрою, надають благодійну допомогу громадам. Адже чисте довкілля – справа кожного і усіх разом.

Висаджувати в Іванівці троянди та яблуні приїхали і депутати Білоцерківської міської ради, а також прихильники чистого довкілля з Білої Церкви.

- Я дуже вдячний своїм друзям і колегам з Білої Церкви, що приїхали підтримати Іванівку, - зазначив депутат обласної ради В.І.Гудзенко. – Минулого тижня ми посадили на головній алеї дендропарку «Олександрія» 50 лип, а зараз спільними зусиллями закладаємо сад і розарій в Іванівці. Це чудове об’єднання зусиль міста і села сприятиме тому, що наша земля стане ще прекраснішою. Хочеться, щоб у інших населених пунктах району і області взяли приклад з Білої Церкви та Іванівки.

Трояндам і саду – цвісти!

Звичайно, обсяг робіт у селі Іванівка намічений великий, його за один день не виконати. Але хороший початок – запорука успіху. І через кілька років, а в цьому не сумнівався жоден учасник акції, в Іванівку приїжджатимуть делегації, щоб помилуватися розкішним фруктовим садом та тендітними трояндовими кущами.

Ганна Іваницька