Важливі новини

Вітамін «С» - його значення в харчуванні дітей

Вітамін «С» - його значення в харчуванні дітейОсобливо важливою для зростаючого організму дитини є фізіологічна роль вітаміну С. Цей вітамін підтримує обмінні процеси. Дефіцит вітаміну С - гіповітаміноз С (первинний, пов’язаний із вживанням продуктів, бідних на нього). Потрібно пам’ятати, що при термічній обробці вітамін С руйнується. Вторинна недостатність залежить від гострих і хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту (гастрит, особливо із пониженою кислотністю, гастродуоденіт, ентероколіт). Профілактика гіповітамінозу С досягається раціональним харчуванням, вживанням продуктів, збагачених вітаміном С.

Усі захворювання печінки, підшлункової залози супроводжуються дефіцитом вітаміну С. До розвитку такого дефіциту призводять інфекційні захворювання, колагенози, ревматизм.

Нині трапляється прихована форма недостатності вітаміну С. Розвивається вона поступово і тривало (2-3 місяці), мало виражена. Провідними є ознаки астенічного синдрому: втомлюваність, сонливість, поганий настрій, дратівливість, плаксивість.

Профілактику і лікування гіпо- і авітамінозу потрібно проводити при підвищеному ризику розвитку інфекційних захворювань, адже вітамін С (аскорбінова кислота) підвищує витривалість і опірність організму до різних інфекційних захворювань. У великій кількості вітамін С міститься в свіжих овочах, ягодах, фруктах, зелені (салат, цибуля, картопля, капуста, редиска та ін.). Вміст вітаміну С в овочевих стравах може змінюватись залежно від способу приготування їжі (він руйнується під дією кисню повітря при нагріванні).

Восени їжа звичайно містить вдосталь вітаміну С, а навесні його не вистачає, його вводять штучно у вигляді готових препаратів, які виготовляє фармацевтична промисловість.

Фізіологічна потреба у вітаміні С залежить від віку дитини. Дитині до 1 року потрібно 30 мг на добу, 1-1,5 року - 35 мг, 1,5-2 роки - 40 мг, 3-4 роки -45 мг, 5-10 років - 50 мг, 11-13 років -60 мг, 14-17 років -70 мг.

Отже, для забезпечення дітей вітаміном С потрібно проводити обов’язкову С -вітамінізацію страв. Аскорбінова кислота вноситься з розрахунку: 30 мг для дітей віком до 1-го року, 35 мг - до 3-х років, 40 мг - від 3-х до 7-ми років, 50 мг від 7-ми до 12 років, 60 мг від 12 до 17 років.

Вітамінізація здійснюється аскорбіновою кислотою (пігулки, порошок), яку для попередження руйнування необхідно зберігати у темному прохолодному місці, у закритій тарі, під замком, при суворому дотриманні терміну придатності. Необхідно вітамінізувати перші або треті страви обіду (борщ, овочевий суп, компот, чай, кисіль). С-вітамінізація проводиться безпосередньо за 15 хв. До видачі їжі при температурі страв не вище 45-60°С.

Для вітамінізації перших страв і компотів, таблетки або порошок аскорбінової кислоти з урахуванням кількості порцій розчиняють у невеликій кількості рідини в порцеляновій чашці або тарілці, помішуючи ложкою з неіржавіючої сталі, порцеляни або дерева. Цей розчин виливають у ємність з готовою стравою і ретельно перемішують. Чашку або тарілку ополіскують рідиною страви, яку вітамінізують, виливають у ємність з готовою стравою і знову перемішують. Вітамінізовану страву одразу видають у групи. При тривалому зберіганні вітамінізованої страви аскорбінова кислота руйнується. Повторне підігрівання страв забороняється. Поряд з С-вітамгаізацією готових страв рекомендується проводити додаткову вітамінізацію дітей полівітамінними препаратами для забезпечення їх потреб у найважливіших вітамінах. Додаткова видача полівітамінних препаратів рекомендується в першу чергу дітям з незадовільним соматичним статусом (які відстають у фізичному розвитку, часто або тривало хворіють, мають поганий апетит), а також дітям у період сезонних підйомів захворюваності на гострі респіраторні і вірусні інфекції.

В умовах ускладнення епідемічної ситуації: епідемія грипу, спалахи респіраторно-вірусних інфекцій в дошкільних навчальних закладах додаткову вітамінізацію необхідно проводити з жовтня або з моменту виникнення загрози розповсюдження захворювань. Полівітамінні препарати «Гексавіт», «Ундевіт». «Ревіт» тощо видають дітям віком від 2-х років за призначенням лікаря-педіатра. Полівітаміни дають під час сніданку чи обіду. При цьому С-вітамінізацію готових страв в цей час не відміняють.

Помічник лікаря-гігієніста

з гігієни дітей та підлітків

ДЗ «Білоцерківська райСЕС» МОЗ Л.О.Чмирук