Важливі новини

Кожному потрібна ласка!

ЕКСКЛЮЗИВНІ ПРОЕКТИ ПАРКУ

Кожному потрібна ласка!

Молода сім’я – це майбутнє нашої країни. Вже вшосте Білоцерківський міський Парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка (директор М.І. Хоменко) разом з Центром культурних та соціальних зв’язків (директор Т.М. Драчова) презентують всім мешканцям та гостям міста ексклюзивний проект «Свято молодої сім’ї. Кохання двох сердець».

У цьому році свято відбулося 21 травня традиційно біля «ФОНТАНУ ЗАКОХАНИХ» при допомозі весільного салону-магазину «ПАСАЖ» та смачного друга і мецената свята – АСОЦІАЦІЇ ПІДТРИМКИ ВІТЧИЗНЯНОГО ТОВАРОВИРОБНИКА ФІРМИ «ЛАСКА».

Кожному потрібна ласка!

Вже стало доброю традицією вітати молоді подружні пари в нашому чудовому Парку біля «Фонтану закоханих». Цей фонтан для кожного з нас є символом кохання і тим світлим місцем, де освідчуються в своїх прекрасних почуттях закохані.

Гучними оплесками під звуки маршу Мендельсона гості свята зустрічали молоде подружжя 2011 року – ОЛЕНУ та ВІТАЛІЯ КОВЗАЛЕНКО, а поряд з ними НІЛУ ПЕТРІВНУ та ІВАНА ПИЛИПОВИЧА СИЗОНЕНКО, які в цьому році відмітили своє «Золоте» весілля.

молоде подружжя 2011 року – ОЛЕНУ та ВІТАЛІЯ КОВЗАЛЕНКО, а поряд з ними НІЛУ ПЕТРІВНУ та ІВАНА ПИЛИПОВИЧА СИЗОНЕНКО, які в цьому році відмітили своє «Золоте» весілля

22 травня 2010 року під час проведення «СВЯТА МОЛОДОЇ СІМ’Ї» оргкомітет свята пообіцяв, що молода сім’я, яка першою подарує нове життя – маленького жителя Білої Церкви, отримає фінансовий подарунок до бюджету сім’ї – 2.000 гривень. Премію «Перша дитина» в сумі 2000 грн від ТМ «ЛАСКА» в цьому році було вручено сім’ї ВОРОБЙОВИХ - ЮЛІЇ та АРТЕМУ, у них 2 серпня 2010 року народився син ІЛЛЯ.

Премію «Перша дитина» в сумі 2000 грн від ТМ «ЛАСКА» в цьому році було вручено сім’ї ВОРОБЙОВИХ - ЮЛІЇ та АРТЕМУ

Площа біля «Фонтану закоханих» в цей день перетворилася на велике весілля з піснями, іграми і символом весільних урочистостей – ігристим шампанським, вигуками «Гірко» та морозивом і кульками від нашого смачного друга ТМ «ЛАСКА».

Увага, всім закоханим! Друзі, для Вас наш сюрприз - новинка. В нашому улюбленому Парку культури та відпочинку для молодят нова традиція - відтепер весільний маршрут буде проходити через наш Парк культури. Тут закохані зможуть закріпити «замок на щастя» на знак любові і вірності на «коло кохання». А ключ викинути у фонтан, щоб була міцною сім’я і щоб ніхто і ніколи не зміг підібрати ключ до серця “половинки”. За старих часів говорили: якщо закохані виконують цю традицію (дівчина вішає замок, а хлопець кидає всі ключі у воду), то і кохання буде у них міцнішати!!!

НАЗАР ДАР
«ПАРК-ІНФОРМ»