Важливі новини

Ми діти твої, Україно!

Традиційно з початком літа, 1 червня світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту дітей.

День захисту дітей був заснований у листопаді 1949 р. у Парижі рішенням конгресу Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше “Міжнародний день захисту дітей” відзначався в 1950 р. Згодом цю ініціативу підтримала Організація Об’єднаних Націй (ООН). 30 травня 1998 р. Президент України Леонід Кучма підписав Указ “Про день захисту дітей”, згідно з яким День захисту дітей в Україні щороку відзначають1 червня.

Отож саме у перший день літа по всій Україні відбуваються численні заходи, присвячені цьому святу.

Не є винятком і Біла Церква. Цього дня у місті відбулися різноманітні дійства, у яких найголовнішими були, певна річ, діти.

Ми діти твої, Україно!

Ми побували на одному з таких свят. Відбувалося воно у мікрорайоні Петра Запорожця. Ініціаторами проведення дійства, що мало назву «Ми діти твої, Україно!» виступили представниці Білоцерківського осередку міжнародної жіночої організації «Жіноча громада», а організаторами - працівники бібліотеки-філіалу № 6 (завідувачка Надія Гаврилова). Завдяки зусиллям Надії Миколаївни Гаврилової, у проведенні свята активну участь взяли користувачі бібліотеки, вихованці ДНЗ №8, 10, 47 та НЗОШ №23. Окрім того, ідею проведення свта для малюків підтримали і спонсори. Це давній та добрий друг мешканців мікрорайону – депутат міської ради Валерій Борисович Рабенок, а також депутат міської ради Олександр Олександрович Марченко та приватний підприємець Алла Володимирівна Тарасинська.

Ми діти твої, Україно!

Свято відбулося на території школи. Тут просторе подвір’я, де малеча мала змогу досхочу відпочити, погратися та розважитися. Зранку на подвір’ї школи було людно. Дітлахи з дитячих садочків та учні молодших класів зібралися тут, щоб гарно відзначити своє свято. Перед присутніми виступили депутати міської ради Валерій Борисович Рабенок та Володимир Олексійович Панасов. Вони побажили дітям здоров’я, усмішок та веселих пригод під час літніх канікул.

депутат міської ради Валерій Борисович Рабенок

А діти розважалися досхочу. Вони співали, танцювали, розповідали вірші, малювали на асфальті свої мрії.

Кожен із учасників свята отримав призи (канцтовари, альбоми, книги, пазли) від спонсорів, а всі без винятку дітлахи мали нагоду поласувати солодощами (цукерками, кукурудзяними паличками, печивом).

У фіналі свята прозвучала пісня «Україна – ромашковий край» у виконанні усіх присутніх.

Ми діти твої, Україно!

Працівники бібліотеки запропонували не розлучатися з книгою протягом літа і бути активними користувачами філії. А також подякували директору НЗОШ №23 Сергію Володимировичу Венжику, завідувачці ДНЗ №8 Олені Вікторівні Вайнер, завідувачці ДНЗ № 47 Людмилі Василівні Козик, завідувачці ДНЗ № 10 Аллі Миколаївні Гриценко за підтримку у проведенні свята.

Ми діти твої, Україно!

Сподіваємося, що цей день діти запам’ятають надовго. Адже всі дорослі, котрі влаштували малечі свято, робили це від щирого серця. От і вийшло все на славу.

Олена Ходоровська