Важливі новини

Свято краси у місті добра

7 травня в театральній залі Палацу Культури „Росава” відбувся ІІІ міський конкурс краси „Королева Білої Церкви 2003”. Акція відбулась під патронатом міського голови Геннадія Володимировича Шуліпи. При підтримці голови Білоцерківської райдержадміністрації Сергія Петровича Вахнія.
Міський голова, звертаючись до учасниць та гостей конкурсу зазначив: „Жінка – це втілення краси, любові й натхнення. Ласка, терпіння й мудрість оспівується митцями всіх епох. Жіночий погляд може розпалити у душі вогонь, а бажання – перевернути світ”.
Саме ці слова мера влучили в ціль, якнайкраще підкреслюючи суть конкурсу. Краса і жінка – поняття нероздільні. Тому й була цього вечора переповнена зала Палацу культури. Справжнє свято подарували організатори конкурсу білоцерківчанам. А це модельна агенція “Millenium d’ART” та обласна організація „Українська соціал-демократична молодь”. Організаційний комітет конкурсу краси нинішнього року представляли:
Артем Фефелов, Дар’я Юревич, Олена Левчик, Надія Левчик, Роман Марченко, Віра Любімова, Олена Архипенко, Ольга Бойко, Андрій Варакін, Олена Маслова, Влад Давиденко, Наталя Новіцька.
І, звичайно, подібне свято не відбулося б без підтримки і допомоги спонсорів:
Салон краси „Космо”;
Підприємство „Укрмеблі-плюс”;
Торгівельна мережа „ДЦ”;
Магазин подарунків „Баккара”;
Магазин одягу “Madoc”;
Цифрова фото-студія „Атлантік”;
Виробниче підприємство „Серіал-Сервіс”;
Науково-виробниче підприємство „Сітек”;
Білоцерківська міська організація Партії регіонів;
Дизайн і поліграфія „АртГипронСервіс”;
Генеральний перевізник – таксі „Конкорд” 001;
Телевізійні партнери:
Телеканал „Масив”; „Крокус-1”, „Бест”;
Інформаційна підтримка газети „Гриф”, „Майдан-Брок”;

„Міськреклама”;
Охорону здійснювала компанія „А 1 секьюриті груп”.
І ось, під бурхливі глядацькі оплески на сцені з’являються конкурсантки. Ефектний трюк – їх вивозять на своїх мотоциклах круті байкери. Ось так узяли в полон уваги організатори конкурсу глядацьку аудиторію. І вже не відпускали до самого закінчення. Адже окрім чарівних конкурсанток, які заворожували своєю красою та вишуканістю, на глядачів чекало безліч сюрпризів. Це виступи зразкового ансамблю естрадного танцю „Вояж” (художній керівник Олена Левчик), шоу-балет „Зе Бест” (м. Київ), дитячої студії модельного агентства “Millenium d’Art”. Від душі посміялись глядачі під час виступу КВК-команди „Титанік”. Дійсно, не дарма вони стали переможцями міського КВК-фестивалю на кубок міського голови. Дотепні жарти та кумедні репризи надовго залишаться в пам’яті глядачів.
А показ моделей конкурсантками не залишив байдужих в залі. Вишуканий одяг колекцій „Смак щербету” та „Дівочої коляди засвідчив високий професійний рівень модельєра Оксани Недолі.
Пікантною родзинкою вечора став вихід учасниць конкурсу в купальниках. Вперше на сцені „Росави” був представлений імпровізований жіночий бокс в купальниках. Тендітні дівчата в масивних боксерських рукавицях продемонстрували грацію та витонченість, чим викликали захоплення глядачів. А вихід конкурсанток в вечірніх сукнях став повною протилежністю. Та цим лише ще раз підкреслив ніжність і тендітність юних красунь, які чарівні та звабливі в будь-якому вигляді.

 Свято краси у місті добра

Та, напевно, найбільшим і найнесподіванішим сюрпризом став для глядачів виступ Філіппа Кіркорова. Зал був шокований подібністю актора Київського театру естрадних пародій з „зірковим оригіналом”. Зал залюбки підспівував артистові і бурхливими оплесками засвідчував своє захоплення. А пізніше до „Філіппа” приєдналась і „Алла Борисівна”. Так що цього вечора королеві Білої Церкви виявили свою прихильність і зірки найпершої величини. А поки глядачі насолоджувались виступами „зіркового подружжя”, жюрі вирішувало нелегке завдання – обрання королеви. А жюрі на конкурсі було шановане:
Голова жюрі
Сергій Матяш – президент Національного комітету “Міс Україна”;
Артем Фефелов – генеральний директор конкурсу краси „Королева Білої Церкви”, керівник Київської організації УСДМ;
Вадим Костюченко – голова всеукраїнської організації УСДМ;
Валерій Рабенок – головний редактор тижневика „Гриф”;
Андрій Рябікін – популярний телеведучий Білої Церкви;
Наталя Макітрук – директор салону краси „Космо”;
Павло Пащенко – генеральний директор торгової мережі „ДЦ” в Білій Церкві;
Дмитро Царенко – директор концертно-продюсерської агенції „Дарс”;
Аркадій Тунік – художник-дизайнер.
І ось хвилюючі миті, коли жюрі виходить на сцену до конкурсанток і оголошує свій вердикт.

 Свято краси у місті добра

 Свято краси у місті добра

 Свято краси у місті добра

Обличчям салону „Космо” обрано Іванову Олександру.
Номінації конкурсу:
Королева „Дружба” – Костюченко Марія;
Королева „Фото” – Іванова Олександра;
Королева „Глядацьких симпатій” – Шекшуєва Олена;
Друга віце-Королева – Коновал Яна;
Перша віце-Королева – Воропай Діана.
І нарешті, „Королева Білої Церкви – 2003” – Прядко Катерина.
Всі конкурсантки отримали подарунки від спосорів, грамоти і грошові призи від міського голови Шуліпи Г.В. і голови райдержадміністрації Вахнія С.П. А від головного редактора тижневика „Гриф” Валерія Рабенка конкурсантки отримали передплату на „Гриф” до кінця року.
Корону нинішній переможниці вручила Королева Білої Церкви-2002 Катерина Вареник. Цікаво, хто стане Королевою Білої Церкви-2004?

Підготувала Олена Ткаченко