Важливі новини

Сам Господь освятив накупольний хрест храму

На території Білоцерківського військового госпіталю будується храм Преподобного Іллі Муромця. Про цю подію ми вже неодноразово розповідали на сторінках нашого тижневика. Адже не можна оминути увагою таку важливу для всього суспільства справу. Це по-справжньому народний храм, бо ж зводиться він на кошти громади, простих людей. Уважно слідкуючи за ходом будівництва, ми разом з нашими читачами, прихожанами церкви та усіма мешканцями Білої Церкви радіємо, що все вдається зробити вчасно та якісно.

Тож так приємно повідомляти щоразу гарну новину. Ось і 21 липня, у православне свято Ікони Казанської Божої Матері, сталася ще одна визначна подія. Цього дня був освячений та встановлений накупольний хрест на храм Преподобного Іллі Муромця.

Освятив накупольний хрест для храму архієпископ Білоцерківський і Богуславський Високопреосвященніший Митрофан.

21 липня був освячений та встановлений накупольний хрест на храм Преподобного Іллі Муромця

Як зазначив Владика Митрофан, сам Господь освятив хрест, окропивши його з небес. Бо ж саме під час освячення пішов рясний дощ. До цього ж яскраво світило сонце. Втім, коли хрест був освячений і його піднімали та встановлювали на куполі, дощ вщух. Тож всі присутні мали нагоду побачити це прекрасне дійство і відчути Божу благодать.

Владика Митрофан привітав прихожан з важливою подією для всієї громади, та подякувавши ктиторам храму, висловив надію на швидке закінчення будівництва церкви. Перед встановленням хреста на купол храму присутні мали змогу помолитися біля хреста, прикластися до нього та попрохати у Господа найзаповітніше. Потому усім охочим були роздані частинки покриття, що залишилися від оздоблення купола храму. Вони також були освячені. Сподіваємося, що ці маленькі шматочки стануть для прихожан гарним оберегом.

21 липня був освячений та встановлений накупольний хрест на храм Преподобного Іллі Муромця

Нагадаємо, що ініціатором будівництва храму Преподобного Іллі Муромця на території військового госпіталю став клуб офіцерів «Честь», який очолює Валерій Шулімович Забарський. За спільним рішенням Білоцерківської єпархії та ради клубу офіцерів «Честь», відзначають усіх, хто вносить благодійний внесок у будівництво храму. Тож і цього дня була гарна нагода відзначити найактивніших. Валерій Забарський та Владика Никодим вручили їм Подяки.

Приємно відзначати, що серед прихожан храму, що будується, є чимало поважних, відомих у місті людей. Ось і цього дня, розділити радість від освячення та підняття хреста на храм прийшли народний депутат України Валерій Бондик, начальник госпіталю Микола Самарський, директор домобудівного комбінату Андрій Дрофа, очільник Білоцерківського військового комісаріату Петро Франчук, командир 72-ї військової бригади Андрій Грищенко, голова Білоцерківського міськрайонного суду Володимир Санін, підприємець та депутат міської ради Вадим Маршалок, депутат міської ради Вадим Кушнір та багато інших.

21 липня був освячений та встановлений накупольний хрест на храм Преподобного Іллі Муромця

Рано-вранці, у день освячення хреста на будівництво прийшов один з найактивніших учасників будівництва храму Валерій Миколайович Мелєш. А разом з ним був його маленький онук. Напевно, це є знаковим не лише для будівництва храму, а й для відродження духовності загалом. Адже якщо з молоком матері підростаюче покоління всотуватиме такі поняття як Бог, Віра, Батьківщина, Честь - то все у нас буде гаразд!

21 липня був освячений та встановлений накупольний хрест на храм Преподобного Іллі Муромця

А тим більше, коли сам Господь підтримує наші гарні справи на Землі.

Олена Ходоровська