Важливі новини

Збираймось на ярмарок!

Нинішній рік видався надзвичайно врожайним і на зернові, і на картоплю, і на овочі. Здавалося б, проблем з продуктами харчування у городян не повинно було б виникати, а селяни можуть поповнити свій бюджет, продаючи надлишки вирощеного власноруч врожаю. Проте, проблеми все ж таки виникають як в однієї, так і в іншої сторони. Безпідставний ажіотаж на продукти харчування призвів до підвищення цін, які не задовольняють городян. А селяни, які і раді були б дешевше продати сільгосппродукцію, не можуть цього зробити на міських ринках.

За вирішення цих проблем взялись керівники міста та району. Ще в кінці вересня міський голова Г.В.Шуліпа та голова райдержадміністрації С.П.Вахній у ході прес-конференції проінформував про прийняте спільне рішення щодо проведення традиційних сезонних ярмарків з продажу сільськогосподарської продукції за цінами виробника з метою забезпечення мешканців міста дешевою продукцією Білоцерківського району на час заготівлі продуктів на зимовий період.

Збираймось на 
ярмарок!

До участі в ярмарку були запрошені господарства Білоцерківського району, підприємства переробного комплексу, приватні під-приємці – виробники продуктів харчування. Було вирішено, що ярмарок проводитиметься щосуботи та щонеділі з 9 до 13 год. на Торговій площі і триватиме до кінця листопада.

Щовихідних на Торговій площі людний - ярмарок!

Взаємовигідна співпраця міста і села задовольняє всіх. Але, звичайно, виникають якісь нарікання, пропозиції, прохання. Тому керівники міста та району тримають це питання під постійною увагою: особисто відвідують ярмарок, спілкуються з людьми. На одній з таких зустрічей побували і ми. Цієї суботи голова райдержадміністрації разом зі своїми заступниками та ветеринарним інспектором побували на ярмарку. Вони переконались, що ціни тут дійсно помірні і влаштовують і продавців, і покупців. Щодо асортименту продукції, то він досить широкий. Проте, спілкуючись з людьми, з’ясували, що покупці бажають бачити в продажу ще більше м’яса, овочів. Були прохання збільшити асортимент, додавши до нього рибу, яйця, курятину. Всі прохання уважно вислуховувались та занотовувались. С.П.Вахній пообіцяв, що всі побажання по мірі можливості будуть виконані.

Збираймось на 
ярмарок!

Що стосується якості продуктів харчування, які пропонуються на ярмарку, то виконуючий обов’язки головного ветеринарного інспектора району Ілляшенко Віктор Михайлович повідомив, що санітарна служба району контролює якість продукції, яка потрапляє на ярмарок і запевнив, що весь товар якісний і безпечний.

Отож, скористайтесь нагодою і найближчих вихідних завітайте на ярмарок!

Олена Ткаченко