Важливі новини

Наше місто

Це слова з вірша, який прозвучав з вуст міського голови Г.В.Шуліпи на зустрічі, що відбулась 12 травня нинішнього року в Центрі культури та соціальних зв’язків. Цього дня вітали подружні пари, що святкували своє золоте весілля – 50 років спільного подружнього життя.

50 років спільного 
подружнього життя

Як розповіла директор Центру культурних та соціальних зв’язків Романова Раїса Олександрівна, подібні заходи проходять у місті 5-й рік і це вже стало доброю традицією – вшановувати подружні пари, які в любові та злагоді прожили не одне десятиліття, виховують дітей, онуків та правнуків, які є гідним прикладом для молоді.

- Приємно, - розповідає Раїса Олександрівна – що таких пар в місті щороку стає більше, вони молодіють. Скажімо, вперше ми вітали лише 4 пари, а в нинішньому році їх 14!

Проте роки даються взнаки. Із 14 пар в Центр культурних та соціальних зв’язків в цей день завітали лише 9 з них. Тих, хто за станом здоров’я не зміг прийти на святкування, вшанували вдома.
А дев’ять подружніх пар-ювілярів в Центрі культурних та соціальних зв’язків поздоровляли особливо урочисто.

З привітальним словом до них звернувся міський голова Г.В.Шуліпа. Він зазначив, що в нинішньому році це свято співпало з 60-річчям Великої Перемоги. А серед ювілярів є й ветерани війни та праці, учасники бойових дій. Гідним прикладом для наслідування є життєвий шлях цих людей. Побажав їм міський голова міцного здоров’я, злагоди в родинах, щастя, добра та затишку і ще довгих-довгих років спільного життя, вручив грамоти та грошові допомоги.
Сімейні пари-ювіляри поставили свої підписи у книзі реєстрації і вітали один одного, як і 50 років тому – палким поцілунком.

подружжя Авдєєвих –
 Микола Андрійович та Єфросенія Петрівна

А ось подружжя Авдєєвих – Микола Андрійович та Єфросенія Петрівна цього дня відзначали 55 років подружнього життя! Щирою душевною піснею привітали ювілярів учасники вокального колективу „Юр’ївські вечорниці”. Розділити радість цього дня прийшли діти, онуки та правнуки „молодят”. І слова привітань з їх вуст звучали особливо трепетно та зворушливо.

Потому, як і годиться на українському весіллі, розділили коровай. І був він для золотих ювілярів по-особливому смачним та солодким.

Ми теж приєднуємось до всіх добрих слів, які були сказані на цьому святі. Зичимо ювілярам та їхнім сім’ям добра, миру, злагоди та щастя!

Підготувала Олена Ткаченко