Важливі новини

1 вересня в навчальних закладах міста відбулося свято Першого дзвоника.

1 вересня в навчальних закладах міста відбулося свято Першого дзвоника.

Цього дня відбулося урочисте відкриття другої черги приміщення новозбудованої спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 ім. М.О.Кириленка (директор - А.Бабенко) за участю голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка. Голова Обласної державної адміністрації А.Присяжнюк привітав вчителів та учнів школи з початком нового навчального року, зазначив, що розвиток освітньої сфери є пріоритетним завданням в діяльності обласної влади. Наголосив, що протягом 2010-2011 років в області введено в експлуатацію 9 приміщень загальноосвітніх шкіл. Акцентував увагу, на забезпеченості навчальних закладів необхідною літературою, зазначивши, що учні 1-10 класів забезпечені навчальною літературою на 100%, а 11 класів – 75%. Голова Обласної державної адміністрації А.Присяжнюк зазначив, що сьогодні запорукою успіху в житті є якісна освіта, інвестуючи освітню галузь, ми дбаємо про розбудову та майбутнє держави.

Від Київської обласної державної адміністрації учням та вчителям школи голова облдержадміністрації А.Присяжнюк подарував інтерактивний комплекс.

Присутніх з Днем знань привітав міський голова В.Савчук, який зазначив, що відкриття другої черги новозбудованого приміщення школи має велике значення для розвитку освіти в місті. Акцентував увагу на тому, що сьогодні в місті 24 загальноосвітні школи, до яких прийшли на навчання близько 20 тисяч учнів, серед них майже 2 тисячі першокласників. В ході заходу, міський голова наголосив, що в цьому році освоєно 500 тис.грн., які виділені із обласного бюджету на укомплектування новозбудованого приміщення школи №16. Також, за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка із обласного бюджету виділено 4 млн.грн. на продовження будівництва дошкільного навчального закладу на масиві Таращанський.

В заході взяли участь начальник управління освіти Київської обласної державної адміністрації В.Бутник, заступник міського голови М.Антонюк, начальник управління освіти міської ради Ю.Петрик, прокурор міста Б.Церква Г.Мельник, начальник Білоцерківського міського відділу ГУ МВС України в Київській області О.Грибенников, депутати міської ради М. Бондаренко (фракція ВО «Батьківщина»), В.Хмельницький (фракція ВО «Свобода» ) та ін.

З початком навчального року учнів та студентів навчальних закладів міста вітали депутати та члени виконкому міської ради, заступники міського голови.

Відділ інформаційних
ресурсів та зв’язків
з громадськістю міської ради