Важливі новини

Інформація 102: Шановні батьки!

Поговоріть із своїми дітьми про те, що всі проблеми і негаразди вирішуються в сімейному колі. Поради незнайомих людей нехай не беруть до уваги. Тільки рідні та батьки можуть зарадити в скрутній ситуації.

Багато випадків, коли незнайомі люди на вулиці підходять до дітей і просять скористатися їх мобільним телефоном, мотивуючи тим, що в їх телефоні розряджена батарея, а їм терміново потрібно передзвонити. Тільки мобільний телефон потрапляє до рук шахраїв - вони миттю зникають.

У місті періодично з’являються шахраї, які представляються працівниками соціальних служб та обдурюють пенсіонерів, пропонуючи стареньким товари за низькою льготною ціною, а ще злочинці займаються обміном грошей – міняють «старі» купюри на «нові».

Злочинці вибирають собі жертву серед тих, хто не може адекватно відреагувати на їх посягання та нав’язування поганих думок чи нерозумних пропозицій.

В кожному із цих випадків шахраї зникають з місця злочину поки людина не втямила, що її ошукали. Та вражає те, що всі ці випадки трапляються в людних місцях і саме байдужість перехожих призводить до того, що люди, а частіше діти, потрапляють під вплив негідників.

Щоб видурити гроші чи коштовності, злочинці винаходять різні вигадки – для досягнення цілі всі способи для них хороші.

Також, «наживкою» для стареньких та незнаючих є дармовий мед. Продають його шахрайки на ринках та розносять по домівкам. Брати його Вам не радимо, так як він має сумнівне походження, а от грошей Ви, без сумніву, позбудетесь (всіх що мали на той момент в гаманці і вдома).

Тетяна Гадомська,
спеціаліст по взаємодії з громадськістю та ЗМІ
Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області