Важливі новини

Інформація 102 по Білій Церкві: Гурмани «атакують» супермаркет

25 вересня близько 02 години ночі до чергової частини Білоцерківського МВ зателефонував охоронник супермаркету «Сільпо» і повідомив про те, що невідома жінка намагалась викрасти продукти харчування.

Молода жінка вночі зайшла до магазину, що по вул. Сквирське шосе, купити пачку цигарок. Проходячи по торгівельному залу, її погляд зупинився на упаковках з написом «суші». Жінка щойно поверталась з дискотеки, де було багато випивки і мало закуски, тож їй дуже захотілось їсти (та не абищо, а суші). Взяла декілька упаковок і пішла до каси. Охоронник запримітив одну упаковку, вилучив її та зателефонував до міліції.

Працівники міліції виїхали на місце події і склали протокол – «крадіжка в малих розмірах». Дівчину відпустили додому.

Охоронці маркету вранці переглянули записи відеоспостереження та виявили факт крадіжки даною особою, але не однієї упаковки товару, а кількох. Працівники сектору дільничних інспекторів міліції виїхали до правопорушниці додому. В квартирі на кухні у неї виявили ще пару упаковок «суші». Протверезіла дівчина зізналася, що спромоглася не тільки вкрасти, а і винести товар з магазину.

Даний злочин кваліфікується як «Крадіжка» і відповідно до ст. 185 ч. 1 передбачено покарання у вигляді «штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до трьох років». Тож гурманка розрахується за сніданок сповна.

Тетяна Гадомська,
спеціаліст по взаємодії з громадськістю та ЗМІ
Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області