Важливі новини

Звернення чемпіонів Олімпійських ігор до підростаючого покоління

Ми, олімпійські чемпіони різних років, звертаємось до підростаючого покоління - майбутнього України. Всі наші здобутки на міжнародних спортивних аренах, що сприяли підвищенню іміджу Вітчизни, і активна життєва позиція спрямовані на ствердження здорового способу життя, збереження та зміцнення здоров’я, виховання у молоді справжніх людських цінностей, патріотизму та любові до своєї Батьківщини.

В той же час, ми висловлюємо занепокоєння фізичним станом підростаючого покоління, здоров’ям юнаків та дівчат. Ми не можемо залишатися осторонь цієї нагальної проблеми, адже дбаємо про наше майбутнє та майбутнє українського спорту.

Ми закликаємо молоде покоління відмовитись від тютюнокуріння, споживання алкогольних напоїв, наркотиків та інших психотропних речовин. Ми призиваємо юнаків та дівчат до активних занять фізичною культурою і спортом, відвідування спортивних шкіл, спортивних клубів та секцій, фітнес-центрів.

Ми закликаємо засоби масової інформації активно пропагувати здоровий спосіб життя, всебічно інформувати населення про позитивні приклади в регіонах. Шалений тиск реклами горілчаних виробів на телебаченні, бігборди з рекламою тютюнових та алкогольних виробів у містах та на автомобільних шляхах ставить під загрозу здоров’я всієї нації.

Ми виступаємо за всебічну заборону такої реклами і закликаємо приєднатися до нашого звернення відомих політиків і депутатів усіх рівнів, представників ділових кіл та шоу-бізнесу, діячів культури і мистецтва, українську інтелігенцію, всіх - кому не байдуже майбутнє підростаючого покоління і України як держави. Українська земля виплекала цілу плеяду талановитих спортсменів, які принесли славу Україні, стали її символом. Ми впевнені, що і серед нинішнього покоління є ті, хто стануть взірцем для своїх однолітків і надалі прославлятиме Україну на світових спортивних аренах, сприятиме її входженню у міжнародне співтовариство як гідного та рівноправного партнера.

Сергій Бубка, Валерій Борзов, Юрій Білоног, Ольга Бризгіна, Тетяна Бурякова, Олександр Волков,
Яна Клочкова, Інеса Кравець, Олена Костевич, В’ячеслав Олійник, Лілія Подкопаєва, Тетяна Самойленко,
Наталія Скакун, Ельбрус Тедеєв, Людмила Турищева, Віктор Цибуленко, Борис Шахлін