Важливі новини

День молодi

Здається, немає кращого свята для молоді та всіх людей, аніж це. 29 червня вся Біла Церква святкувала та просто таки “гуділа” в центрі міста. Свято пройшло досить масштабно, на високому рівні та добре організовано. Девізом всього дійства були слова: Ти - молодий!! Це твой день!

Зранку біля БРУМу розпочався турнір з вуличного баскетболу. Молоді хлопці змагалися за звання кращої команди мікрорайону міста. Своє свято відкрила компанія «DJUICE», яка приготувала безліч приємних та несподіваних сюрпризів для жителів міста над Россю. В цьому році Біла Церква зустрічала День молоді разом із щорічним фестивалем сучасної молодіжної культури «DJUICE-Адреналін». Молодіжний мобільний оператор проводить цей захід вже четвертий рік поспіль. Попередні три фестивалі проводились у Чернігові, а цього року до нього долучилась і Біла Церква.

День
 молодi

Близько 10 години ранку на площі перед виконкомом розпочалася конкурсно-розважальна програма, де Djuice «заряджала» всіх бажаючих музичною енергією. Людям на вулиці представники компанії пропонували стартові пакети DJUICE, якщо той відправить три SMS своїм друзям із запрошенням на свято. Цією чудовою пропозицією скористалося чимало народу. В той же час, в центрі міста для любителів екшену в рамках фестивалю відбулися сценічні баталії МС, діджеїв та піджеїв, а на танцювальних майданчиках змагалися брейкдансери та крампери. Кращих у своїх номінаціях обирали авторитетні судді й самі абоненти Djuice, чиє SMS-голосування стало визначальним. Не залишився поза увагою і такий напрямок молодіжної творчості як графіті. Розмальовувачі сірих урбаністичних споруд взяли участь у конкурсі «Djuice-ком’юніті». Кожен учасник намалював свій образ абонента цього мобільного оператора, а користувачі молодіжного оператора змогли примірити ці образи на себе, просунувши своє обличчя у спеціальний проріз.

День
 молодi

Ввечері Djuice заряджала всіх бажаючих музичною енергією. Адже відірватися по повній молодь змогла з драйвовими гуртами: «Тартак», «СкруDG», «За край», «Нерозгадані», «Перлина Степу». Своїми думками щодо сучасної молодіжної культури поділився Сашко Полонинський, лідер гурту «Тартак», який виступив хедлайнером фестивалю:

«Необхідно усвідомлювати важливість фесту подібного рангу для розвитку сучасної музики та молодіжної культури зокрема. Адже «DJUICE-Адреналін» є своєрідним індикатором прагнення молоді до здорового пособу життя, спонукає до творчості та самореалізації. Він надає можливість відчути позитивну енергію та драйв життя».

День
 молодi

У той же час, в центрі міста та в Парку культури і відпочинку ім. Шевченка проходили міські заходи за звичним графіком, як щороку. На площі Шевченка був організований майдан молодіжних громадських організацій та ініціативних груп молоді. Кожна з них могла широкій публіці заявити про себе та розповісти про свої таланти і напрацювання. В Парку проходила галерея творчості молодих художників і майстрів декоративно-прикладного мистецтва та народних промислів «Краса руками молодих», а також виставка юних техніків. Під вечір – конкурсно-розважальні та концертні програми за участю кращих творчих колективів міста, парад діджеїв.

Тим часом на площі Шевченка розпочався лицарський турнір і театралізоване дійство за участю кінноспортивної студії. У турнірі змагалися лицарі Білої Церкви та Києва. Неймовірно шалене дійство захоплювало всіх. Адже просто за декілька кроків від людей змагалися хлопці, одягнені в обладунки та зі щитом і мечем в руках, майже на повну силу боролися між собою. А близько дев’ятої вечора лицарі влаштували фаєр-шоу.

День
 молодi

Свято Дня молоді білоцерківці відзначили досить гучно та весело. В центрі міста лунала різноманітна музика: на танцювальному майданчику звучали хіти різних сучасних музикантів, біля кафе «Сказка» свою музики «крутили» діджеї, біля виконкому гримів «Тартак» і «СкруDG». Народ просто шаленів. Не дивлячись на дощ, що розпочався перед виходом на сцену гурту «Тартак», люди ще з більшим драйвом та якоюсь внутрішньою енергією відривалися по повній. Закінчився фестиваль святковим феєрверком.

Олена Московченко