Важливі новини

Подаруй майбутнє парку!

Люби природу не як символ Душі своєї,
Люби природу не для себе,
Люби для неї.
Максим Рильський

Подаруй майбутнє парку!

З давніх часів і до наших днів відомо, що багатство України в її землі, в її прекрасній природі. Посадити дерево, виростити сина і побудувати будинок здавна вважалося місією справжнього чоловіка. Син або дочка підростає чи не в кожній родині. А ось чи багато жителів нашого міста можуть похвалитися власноруч посадженим деревом?

Третього вересня Білоцерківський міський Парк культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка розпочав ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ПРОЕКТ «ПОДАРУЙ МАЙБУТНЄ ПАРКУ». Посадити дерево - це одна з найкращих інвестицій в майбутнє, посильна кожній людині, яка дбає про навколишнє середовище. 25 вересня 2011 року, - чарівний, золотий осінній день, - Парк культури ніби приготувався до зустрічі гостей. Приємно, що подарунок Парку культури і собі особисто зробив наш земляк - Володимир Литвин, який саме цього дня святкував свій День народження. Володимир Олександрович посадив перше дерево в рамках нового проекту.

Володимир Олександрович Литвин посадив перше дерево в рамках нового проекту

- Ексклюзивний екологічний проект «Подаруй майбутнє Парку» буде проводиться щорічно - весною та восени. Ми сподіваємось, що мешканці чи гості міста, якіпосадять дерева в рамках цієї акції, будуть їх і доглядати, поки саджанці не наберуть належної сили, поки міцно не закріпляться в землі. Сьогодні ми дали життя одному дереву, але я вірю, що незабаром на цей захід відгукнеться багато білоцерківців, яким небайдужа доля Парку культури та відпочинку, легендарного Серця нашого міста. Цим проектом передбачається проведення багатьох різнопланових заходів екологічного спрямування. Так, найближчим часом, серед учнів шкіл в рамках проекту «Подаруй майбутнє Парку», буде проведено конкурси на кращий твір та малюнок про наш Парк культури, - зазначив під час акції директор Білоцерківського міського Парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка Михайло Іванович Хоменко.

ОЛЕКСА БІЛИЙ, «ПАРК-ІНФОРМ»