Важливі новини

На ЗАТ „Росава” знову призначено нового генерального директора

Головні кадри на Шинному заводі змінюються настільки часто, що зміщення з посад начальства можна сміливо порівняти з перебігом подій у відомій кінокомедії „Весілля в Малинівці”. Пам’ятаєте, як часто вигукував один з героїв кінофільму :”Опять власть меняется!”.

Отже, з 14 серпня шинники мають нового молодого директора. А куди ж дівся колишній – Роман Науменко? Важко сказати... Хоча, як ведеться, породжено офіційну версію: „...У зв’язку з переведенням на іншу роботу”.

Щоб оминути з цього приводу зайві плітки, нове керівництво заводу організувало таку собі прес-конференцію на базі головного корпусу підприємства. Ну, а представників ЗМІ, як мовиться, зайвий раз запрошувати не довелося.

На 
ЗАТ „Росава” знову призначено нового генерального директора

На прес-конференцію новоспечений голова правління „Росави” (або генеральний деректор) Андрій Іванович Коломийченко появився не сам, а з технічним директором Олександром Далибою та іншими посадовцями високого, як для заводу, рангу. Насамперед, Андрій Іванович поспішив розповісти про кадрову зміну, котра безпосередньо стосувалася його посади. З його слів, які крутилися, як кажуть, „вокруг да около”, ніхто з журналістів не втямив, за які такі провини чи причини зняли з посади колишнього голову правління? Судячи з розповіді теперішнього директора, колишній – „чистое зерцало”: днями і ночами не спав та думав, як ліпше організувати роботу на підприємстві, як привернути увагу до виробництва інвесторів та залучити якнайбільше інвестицій. Запровадив він і кілька програм, які мають вивести „Росаву” на новий технічно-економічний виток розвитку і таке інше. (До речі, ці наміри не відкинуло і теперішнє керівництво заводу). До цього слід додати, що Роман Науменко за останні кілька років навіть і відпустки не брав... Як підкреслив Андрій Іванович, нині колишній голова правління перебуває у відпустці. Одне слово, чоловікові випала нагода – відпочити.

На прес-конференції посадовці розповіли про головні напрямки функціонування та розвитку заводу. Зокрема, зазначалося, що компанія „Росава” продовжуватиме реалізовувати „Програму з розвитку виробництва”. У поточні та перспективні плани входить також технічне переоснащення виробництва, забезпечення належних умов для виробництва шин преміум сегмента для легкових автомобілів, розширення географії ринків збуту продукції.

Технічний директор Олександр Далиба повідомив про результати від частково проведеної модернізації виробництва. Так на підприємстві розроблені й реалізовуються 5 нових бізнес-планів. В червні введено в експлуатацію компресорне і насосне обладнання компанії Самсунг. У даний проект інвестовано 11,5 млн.грн. Також запущена лінія 10 нових форматорів-вулканізаторів виробництва німецької фірми „Харбург-Фройденберг”.(Колишні підприємства Круппа). В цей проект інвестовано теж чималі кошти – 16,5 млн грн. Так зване ноу-хау дозволить зменшити режим вулканізації шин щонайменше на 2-3 хвилини і, звичайно, збільшить на 10 відсотків виробництво цієї продукції. Нині готується до здачі в експлуатацію новий виробничий об’єкт, який інвесторам обійдеться майже в 10 млн.грн.

Посадовці розповіли представникам преси також і про соціальні умови функціонування заводу. Нині працівники отримують в середньому 2,6 тис. грн зарплатні. Проте є процеси, де є і вища зарплата – до 4 тисяч. На заводі діє весь соціальний пакет. Тобто, працівникам гарантовані повні і належні відпустки, вихідні, відповідна тривалість робочого дня. А в разі хвороби – працівник має повне право скористатися лікарняним листом. Тобто, оплачуваною тимчасовою відпусткою у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності...

Із введенням в експлуатацію нового обладнання і наладкою технологічних процесів всього виробництва, на заводі будуть проводитися ремонтні дні, які супроводжуватимуться тимчасовим призупиненням виробництва. Ось і сьогодні основне виробництво заводу простоює. А з 3 вересня колектив знову закачає рукава для виконання поточних та перспективних планів.

Микола Висіцький