Важливі новини

Олена Гончарук: «Мрії здійснюються!»

Надворі похмурий листопад з туманами, дощами, холодами. І так хочеться сонечка, тепла, квітів, світла і ніжності… І у вас такі ж думки? Тоді гайда у міську виставкову залу! Адже саме тут «Мрії здійснюються»!

І справді, переступивши поріг виставкової зали, потрапляєш у чарівний світ квітів, сонця, світла і тепла. «Ах»! – перше, що виривається з грудей, коли бачиш різноманіття кольорів та барв.

Днями у виставковій залі відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Олени Гончарук «Мрії здійснюються!».

виставка робіт молодої художниці Олени Гончарук «Мрії здійснюються!»

Біографічна довідка.

Народилася 10 січня 1975 року в с. Попівка, Маньківського району Черкаської області.

Після закінчення середньої школи вступила на художній факультет Уманського педагогічного інституту ім. П. Г. Тичини, який закінчила у 1997 році.

З 1996 року постійно мешкає в Білій Церкві. Займалася оздоблювальними роботами, розписом стін, підлаковим розписом.

Розписувала міську дитячу поліклініку, магазин «Ромашка», розважальний комплекс «Троя». Оздоблювала ресторани мережі «Козирна карта» та інші у м. Київ.

Наразі займається станковим живописом у різних техніках і жанрах.

Є постійною учасницею виставок, які організовує міський відділ культури і туризму.

- Олено, чому була обрана саме така назва для виставки?

- З самого раннього дитинства це була моя мрія – персональна виставка. Колись ми з друзями влаштовували свої «виставки»: розкладали на килимах свої малюнки на аркушах в клітинку. І мені так хотілося, щоб колись у мене була справжня виставка. І ось зараз ця мрія здійснилася.

- То ж ти віриш у те, що мрії обов’язково збуваються і треба тільки дуже цього захотіти?

- Так, звичайно! Я це відчула і це так приємно! Коли дуже чогось прагнеш, то до тебе приходить небесна допомога: і люди з’являються, котрі допомагають, і друзі, котрі підтримують, і можливості для здійснення мрії.

виставка робіт молодої художниці Олени Гончарук «Мрії здійснюються!»

- Я помітила, що на виставці теж є робота, що називається «Мрії здійснюються». Вона така глибоко філософська! Розкажи про неї, будь ласка.

- У цю роботу я теж вкладала усі свої думки з приводу того, що мрії таки дійсно збуваються. До речі, вона народжувалася дуже довго, десь років з вісім! Декілька разів я переписувала її і зрештою вийшло те, що ми зараз маємо. І робота «Фламінго» також йшла паралельно з роботою «Мрії здійснюються». Таке гармонійне поєднання.

- Виставка вийшла дуже різноплановою. А є ще напрямки, котрі хотілося б освоїти глибше?

- На виставці є декілька робіт філософського спрямування. Тож мені хотілося б у цьому напрямі більше розвиватися. Також хочеться більш досконало відпрацювати портрети і пейзажі.

Ми щиро вітаємо Оленку з першою персональною виставкою та від усього серця зичимо їй натхнення, наснаги та нових здобутків у творчості!

І, за традицією, надаємо слово господині виставкової зали.

Завідувачка міської виставкової зали Любов Федорівна Михайлюк:

- У нас з’явилася нова зірочка – Олена Гончарук. Це перша її персональна виставка. І хоча її досить давно знають у нашому місті, але художниця дуже хвилювалася, влаштовуючи персональну виставку. Я особисто знаю Олену 10 років, з них років 5 вона бере участь у різних наших виставках. ЇЇ роботи запам’ятовуються відвідувачам, не залишають їх байдужими. Втім Оленка – дуже сором’язлива і скромна дівчина. Вона потихеньку йшла до своєї персональної виставки. Вона багато вчиться, ніколи не оминає можливості поспілкуватися з іменитими художниками, перейняти у них секрети майстерності.

На виставці представлені роботи різних періодів. Є тут і учнівські роботи Олени, і зовсім свіжі. І за ними можна спостерігати колосальний ріст її як художниці. Зізнаюся, мені приємно, що все це відбувалося на моїх очах. Вона прийшла боязкою дівчинкою, а сьогодні вона – автор персональної виставки. Становлення відбулося. На щастя, перша виставка не стала «комом». Виставка дуже гарна. Яскрава, насичена і різностороння. Олена окрім живопису олійного і акварельного, займається ще й декоративним мистецтвом. А ще у неї багато графіки. Окрім того, Олена пише ще й портрети. Щоправда, на нинішній виставці портрети не представлені. (Можливо, це буде тема для наступної персональної виставки? Прим. автора). Цю художницю знають і за межами Білої Церкви як дизайнера-оформлювача приміщень. Тож Оленка – різносторонній художник, котра береться за все, не боячись і постійно навчаючись. І у неї все виходить!

виставка робіт молодої художниці Олени Гончарук «Мрії здійснюються!»

Дівоча ніжність авторки передана у виставці.

І дійсно, дивлячись на роботи Олени, інколи здається, що виконані вони різними людьми - настільки вони різносторонні. Тут тобі чарівні пейзажі, а тут – витончені квіти, що ніби оживають з полотен і, здається, що й аромат відчувається. А ось поруч – графіка. І вона така глибоко філософська, що можна дивитися на неї годинами і щоразу виникають нові думки, різне сприйняття, налаштовуєшся на різні настрої…

Тож поспішайте насолодитися ніжністю, легкістю, світлом і теплом, зарядитися добром і щирістю!

Нагадуємо, що виставка триватиме до 2 грудня.

Олена Ткаченко