Важливі новини

Звіт Депутата Білоцерківської міської ради VI скликання Шуліпи Вячеслава Геннадійовича

Шуліпа Вячеслав ГеннадійовичМоя діяльність, як депутата Білоцерківської міської ради VI скликання по тринадцятому одномандатному мажоритарному виборчому округу, спрямована на захист інтересів членів громади нашого міста, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад».

У своїй діяльності керувався Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян». Постійно підтримував зв’язок із виборцями, територіальною громадою, трудовими колективами, громадськими організаціями та міською радою міста Біла Церква.

Одразу після обрання мене депутатом я розпочав вирішувати питання, які турбують мешканців мого виборчого округу.

В своїй передвиборчій програмі основними завданнями ставив:

- удосконалювати роботу у сфері побутових та комунальних послуг населення,

- робити все можливе, щоб в ЖКГ працювали професіонали,

- здійснювати контроль за витратами коштів міського бюджету усіх рівнів, спрямованих на благоустрій прилеглих територій мікрорайону,

- стимулювати розвиток місцевого самоврядування через проведення широкомасштабної роз’яснювальної роботи з населенням,

- реалізувати систему зворотного зв’язку органів влади з громадянами;

- інформувати населення щодо роботи міської ради;

- сприяти громадському контролю за діями влади,

- створювати єдиний фонд адресної підтримки соціально незахищених категорій населення: багатодітних сімей, малозабезпечених, людей пенсійного віку;

- надавати конкретну допомогу ветеранам війни та праці,

- під моїм депутатським контролем будуть проблеми загальноосвітньої школи №3, дитячого садочка № 23,

- сприяти забезпеченню високоякісного доступного медичного обслуговування людей похилого віку,

- приділяти увагу організації дозвілля дітей мікрорайону,

- підтримувати розвиток підприємництва, насамперед малого й середнього бізнесу як основи зростання добробуту мешканців міста, їх працевлаштування і наповнення міського бюджету.

Завдяки моєму втручанню були вирішені питання: проведення ремонту цоколю та відновлено освітлення у житлових будинках по вул. Шолом-Алейхема № 33, № 35.

Особисто мною було виділено кошти та організовано проведення святкування до Дня захисника Вітчизни та Дня Перемоги з ветеранами мікрорайону. До Свята Перемоги ветерани та учасники бойових дій виборчого округу отримали продовольчі пайки. Надано матеріальну допомогу міській Раді ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Під час новорічних свят діти-сироти, напівсироти, діти-інваліди, діти з малозабезпечених сімей, діти з багатодітних сімей отримали подарунки та квитки на новорічні вистави. До Дня 8 Березня надано подарунки та вітання багатодітним матерям, одиноким матерям. Постійно надається адресна допомога дітям - інвалідам та хворим людям похилого віку.

Активно йде моя співпраця з міськими організаціями та об’єднаннями. Надано матеріальну допомогу Білоцерківському товариству дітей - інвалідів та їх батьків для участі дітей в Міжнародній Спартакіаді Неповно­справної Молоді в місті Тарнов (Польща). Також надана спонсорська допомога для організації міських спортивних змагань.

Завдяки моїй участі біля будинків по вул. Ярослава Мудрого, 64/2, 62, 60 обладнано зону відпочинку для людей похилого віку, встановлено 5 лавок, для дітей на міжбудин­ковій території Ярослава Мудрого, №62, №64/2, №60 разом з мешканцями будинків проведено суботник, відремонтовано дитячі гойдалки, встановлено пісочницю та завезено машину піску. За власні кошти біля будинку (вул. Ярослава Мудрого, 18) встановлено лави для відпочинку. Здійснюється посильна допомога загальноосвітній школі I-ІІІ ступенів №3 по вул. Павліченко. Мною закуплено і встановлено контейнери для вивозу сміття по вул. Шолом-Алейхема, 80.

За звітний період з жовтня по листопад 2011 року у громадській приймальні, що знаходиться за адресою: вул. Олеся Гончара, 1/42 (в приміщенні готелю «Кларк»), де ведеться відповідна документація, зареєстровано 114 звернень громадян. Прийом громадян за вказаною адресою відбувається двічі на місяць з 16:00 до 18:00. Крім того, працює безкоштовна юридична приймальня, де двічі на місяц веде прийом громадян юрист за цією ж адресою.

На підставі звернень членів громади складено 13 актів обстеження житлово-побутових умов, подано 20 депутатских звернень, надано 65 юридичних консультацій, оформлено 27 позовних заяв до суду, надана матеріальна допомога 25 -ти особам ( із них 14-ти особам матеріальна допомога надана з депутатського фонду).

З депутатського фонду надавалась допомога мешканцям на лікування та в зв’язку з тяжким матеріальним становищем.

Основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Змістом депутатських звернень та запитів були наступні питання:

· про аварійний стан асфальтового покриття дороги вздовж будинку №26 та №28 по вул. Ярослава Мудрого та необхідності ремонту дороги та прилеглої до будинку території,

· з приводу ремонту асфальтового покриття дороги, прилеглої до будинку № 96, 98 по вул. Шолом-Алейхема,

· про неякісне утримання будинку № 35 по вул. Шолом - Алейхема, відсутностість ремон­тних робіт під’їздів, розбитого фундаменту,

· з приводу ремонту під’їздів будинку вул. Шолом-Алейхема, 35: заміни вхідних дверей, ремонту дверних полотен,

· неякісного прибирання прилеглої території до будинку вул. Шолом-Алейхема 35, 33,

· про необхідність облаштування дитячого спортивного майданчика по вул.Шолом-Алейхема 35,

· аварійний стан сходового маршу в ІV,V під’їздах першого поверху будинку по вул. Шолом-Алейхема 96,

· про неякісне утримання будинків та прилеглої до будинку території (вул. Шолом-Алейхема, 96, 98),

· з приводу незадовільного стану проїжджої частини дороги, яка проходить між будинком № 64/2 та №62 по вул. Ярослава Мудрого,

· ремонту внутрішнього фасаду будинку по вул. Ярослава Мудрого, 18.

· з приводу неякісного прибирання під’їздів будинку № 18 та горища по вул. Ярослава Мудрого,

· про необхідність капітального ремонту цоколю будинку вул. Шолом-Алейхема, 33 (інтенсивно руйнується, зовні має багато тріщин).

І в цьому напрямку вже багато зроблено:

1. Налагоджена робота з ЖКГ № 6 з питання якісного прибирання прилеглої території та під’їздів, ремонтних робіт (капітального та поточного ремонту) будинків по вул. Ярослава Мудрого, 18, вул. Шолом-Алейхема, 96, 98. 33, 35,

2. До комісії у справах бюджету фінансів і цін пропозиції до проекту бюджету міста Біла Церква на 2012 рік подано пропозиції по фінансуванню житлово-комунального господарства на 2012 рік.

Як депутат, брав участь у всіх засіданнях сесій, заздалегідь знайомлячись з матеріалами сесії.

Працюю в комісії з питань ефективного використання земель всіх форм власності.

Мною подані пропозиції в комісію Білоцер­ківської міської ради у справах бюджету фінансів і цін до проекту бюджету міста Біла Церква на 2012 рік, з приводу фінансування житлово-комунального господарства на 2012 рік.

Моєю групою постійно ведеться моніторинг проблематики округу, згідно з чим складаються плани подальших дій та висуваються пропозиції щодо покращення соціально-економічного розвитку мікрорайону. Вважаю, що моя робота, як депутата Білоцерківської міської ради, направлена на ініціювання саме таких програм. Тому в найближчих планах – вирішення наступних питань:

1. Реконструкція (модернізація) вуличного освітлення вул. Павліченко.

2. Реконструкція (модернізація) вуличного освітлення вул.Ш.-Алейхема.

3. Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїзних доріг вул. Ярослава Мудрого, 64/2, 62, 60.

4. Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздних доріг вул. Ш.-Алейхема, 96, 98.

5. Капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїзних доріг по вул. Ярослава Мудрого, 26, 28.

6. Реконструкція (модернізація) вуличного освітлення вул. Ярослава Мудрого.

7. Ремонт маршових сходів (вул.Ярослава Мудрого, 96 (ІV, V під’їзди).

8. Виготовлення та встановлення лавок відпочинку по вул Ш.-Алейхема, 35, 33.

9. Заміна дверних блоків (вул. Ш.-Алейхема, 35).

10. Виготовлення та встановлення лавок відпочинку по вул. Ш.-Алейхема, 64/55.

11. Капітальний ремонт внутрішнього фасаду житлового будинку по вул. Ярослава Мудрого, 18.

12. Встановлення дитячого спортивного майданчика по вул. Ярослава Мудрого, 35.

13. Виготовлення та встановлення лавок відпочинку по вул Ярослава Мудрого, 26, 28.

14. Капітальний ремонт фундаменту житлового будинку по вул.Ш.-Алейхема, 33, 35.

В подальшому зобов’язуюсь, як депутат Білоцерківської міської ради VI скликання по тринадцятому одномандатному мажоритарному виборчому округу, виконувати обов’язки, покладені на мене громадою міста, стояти на захисті інтересів та прав мешканців міста, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». А також обіцяю в майбутньому втілювати надані мною обіцянки громаді в покращенні умов життя, зростанні, добробуту та розвитку міста Білої Церкви.

Я готовий почути кожного мешканця міста та відкритий для співпраці з усіма громадськими організаціями, установами, підприємствами. Моя приймальня і надалі працюватиме за адресою: вул. Олеся Гончара 1/42 ( в приміщенні готелю « Кларк» ) двічі на місяць, та громадська юридична приймальня двічі на місяць за цією ж адресою.