Важливі новини

Хаєр-шоу від Валентини Краснер

13 грудня у приміщенні театру Саксаганського відбувся творчий вечір з нагоди 35-річчя трудової діяльності видатного майстра-перукаря, добре знаної у нашому місті та за його межами Валентини Краснер.

Хаєр-шоу від Валентини Краснер

Ця дивовижна, мила, привітна жінка, має справжній талант, дар від Бога творити красу з волоссям своїх численних клієнтів. Напевно, бути перукарем їй було на роду написано. І вона щаслива з того, що знайшла своє покликання у цьому житті…

Після закінчення навчання і отримання диплому про освіту, Валентина одразу бере участь у обласному конкурсі перукарів у місті Львові. Це дійство відбувалося на арені Львівського цирку. Вперше Валентина брала участь у змаганнях за міжнародними правилами на час. Із завданням вона впоралася на відмінно, отримала від усіх суддів найвищу оцінку і вперше стала переможцем. Відтоді розпочалася її бурхлива професійна діяльність. Семінари, майстер-класи, конкурси.. важливим у кар’єрі Валентини став семінар у Москві, котрий проводила провідний модельєр-перукар Долорес Кондрашова - перший стиліст і організатор перукарського руху в Україні та країнах СНД. Саме у неї навчалися чимало відомих стилістів, у тому числі і Сергій Звєрєв. Знання, отримані в Москві, окрилили Валентину. Вона намагалася втілити їх у Білій Церкві.

Час йшов. Вже й не було Радянського Союзу. І лише у 1999 році був проведений перший Всеукраїнський чемпіонат перукарського мистецтва у Києві. Взявши у ньому участь, Валентина Краснер зайняла у ньому призове місце. Відтоді Вища ліга перукарів і Укрсоюзсервіс щорічно влаштовують такі чемпіонати в Одесі та Ялті. І Валентина Сергіївна не залишає поза увагою жодного з них. Їй доводилося змагатися у різних номінаціях. І завжди вона отримувала призові місця. А у 2005 році вона виборола звання чемпіона України технічної категорії у номінації «чоловічі зачіски». Вона представила креативну зачіску та класичну стрижку і укладку.

Незважаючи на бездоганне володіння технікою, Валентина Сергіївна розширює межі своєї майстерності. Вона творить красу у різних видах зачісок.

Хаєр-шоу від Валентини Краснер

У 2006 році Вища ліга перукарів і Укрсо-юзсервіс довірили Валентині Сергіївні почесну і відповідальну місію бути суддею всеукраїнських перукарських чемпіонатів.

Цього вечора відбувся творчий показ робіт майстрині Валентини Краснер та її друзів і колег.

Глядачі мали змогу побачити зачіски у номінаціях: класична модельна зачіска, мода 60-х, комерційний стиль, спортивно-романтичний стиль.

Кожен вихід моделей - феєричне шоу! Глядачі із захопленням не лише роздивляються зачіски, а й насолоджуються виступами моделей. А доповнення у вигляді виступів артистів театру гармонійно вплітаються у вишукане дійство, створюючи справді святкову атмосферу. Важко навіть повірити, що ювілярка стільки років свого життя віддала своїй професії. Адже їй самій ледве виповнилося стільки років, скільки, за її словами, вона займається перукарською справою! Принаймні, так вона виглядає! Напевно, саме улюблена справа і робить її такою молодою та щасливою.

Хаєр-шоу від Валентини Краснер

Цього вечора у залі зібралося чимало людей. Поважні гості, колеги, клієнти, друзі і численні шанувальники таланту ювілярки щиро зичили їй усіляких гараздів, дарували квіти та подарунки, говорили щирі слова вдячності і вітали, вітали, вітали.

Тепло і затишно було від цих вітань усім присутнім. Кажуть, краса врятує світ. І це справді так. Якщо красу створюватимуть такі люди, як Валентина Сергіївна Краснер.

Тож ми теж приєднуємося до численних привітань та побажань на адресу ювілярки!

Олесь Мазур