Важливі новини

ДАІ Білоцерківськог району попереджає: Увага! Зимові канікули!

Державтоінспекція Білоцерківського району нагадує, що закінчилась навчальна чверть і попереду у дітей безтурботна пора зимових канікул. Це весела пора для дітлахів: відвідування Новорічних вистав, ялинок, катання на санчатах, пустощі на льоду та ін.

Щодня на українських дорогах гине понад 20 осіб та майже 100 отримують травми, що призводять до інвалідності. Загалом за кількістю смертей на 100 тис. населення Україна займає 5-те місце в Європі після Росії, Казахстану, Литви та Греції.

За 10 місяців поточного року в Україні було зареєстровано 37360 дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло 5 тисяч 415 осіб і травмовано 46214 учасників дорожнього руху, на дорогах загинуло 380 людей і 28,5 тис. зазнали травм.

Патрульні екіпажі ДАІ під час канікул максимально наближені до місць проведення масових новорічних заходів та забезпечено безкоштовні супроводження автобусів з організованими групами дітей до проведення масових новорічних заходів та у зворотному напрямку.

Здійснюється постійний контроль за технічним станом транспортних засобів, якими перевозяться діти.

Активізовано роботу із засобами масової інформації щодо профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Не буде зайвим і батькам приділити належну увагу вихованню в родині безпечних навичок поведінки на дорозі, пройти з малечею безпечним шляхом до школи і зворотно, акцентуючи при цьому увагу на можливих небезпечних ситуаціях. Зважаючи на різке зростання автопригод за участю дітей, просимо охопити їх більшою увагою і турботою, привити дітям повагу до Правил дорожнього руху та наголосити на необхідності їх дотримання. Не варто забувати, що чужих та винних дітей у ДТП не буває.

Тож і ви, шановні водії, збавте зайву швидкість поблизу дитячих виховних і навчальних закладів, на пішохідних переходах і в місцях масового скупчення людей. Від вашої уваги залежить майбутнє дітей.

Інспектор ДАІ Білоцерківського РВ
л-нт міліції ДРОВАЛЬ С.П.