Важливі новини

«Зимовий вернісаж» Дозвілля на канікулах

Чи приходить Новий рік, якщо не випадає сніг?.. Звісно ж, приходить і не залишає дітей без свята. В цьому переконалися вихованці дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» відділу у справах сім’ї та молоді білоцерківської міської ради. Адже традиційно напередодні зустрічі Нового року в клубі «Вікторія» (Леваневського, 65) відбувся міжклубний «Зимовий вернісаж».

«Зимовий вернісаж» Дозвілля на канікулах

Всі присутні були приємно вражені, що Дід Мороз - сучасний нині, він приїхав на машині і, виявляється, дуже любить грати у комп’ютерні ігри. І Снігуроньок цього року було аж шість, і всі вони дружньо вели боротьбу із живими жвавими комп’ютерними вірусами. Таким був сюжет казки, яку підготували вихованці студії художнього слова «Мікрофон».

Урочисту, казкову і милу атмосферу свята на початку створили вихованці зразкового танцювального колективу «Надія», давши можливість всім познайомитися з «Барбариками» і покружляти разом зі Сніжинками. Цю атмосферу протягом свята підтримки ансамбль вокальної студії «Контакт+» та вокалісти музично-вокальної студії «Контакт».

«Зимовий вернісаж» Дозвілля на канікулах

«Зимовий вернісаж» - це традиційне Новорічне свято Центру «Дивосвіт», але кожного року воно різне. Цього року воно було особливим тим, що всі акценти були зосереджені на виготовленні «гірлянд - драконів». Конкурсні дракони вражали своєю різноманітністю, яскравістю, технікою виконання та довжиною. Команда кожного клубу представляла свого дракона, а переможцями стали вихованців клубу «Ровесник», які вп’ятьох винесли його на показ глядачам. Для його виготовлення були використані різні техніки: орігамі, квілінг, ліпка, аплікація, пап’є-маше та гофрування глянцевих журналів - і вийшов він веселий, святковий та ще і весь у метеликах. Створенню дивовижних драконів допомагали, звичайно ж, фантазія та працьовиті руки вихованців, не обійшлося також без консультацій педагогів-організаторів.

«Зимовий вернісаж» Дозвілля на канікулах

Звісно, не обійшлося свято без новорічної виставки робіт, на якій демонструвались результати діяльності гуртків ужиткового мистецтва. Новорічні композиції, виконані в техніці орігамі від юних майстрів клубу «Ровесник», цікаві витвори вихованців гуртків рукоділля клубів «Юність» та «Вікторія», новорічні листівки та малюнки вихованців творчого об’єднання образотворчого мистецтва клубу «Вікторія», модні сукні, блузи та спідниці майстринь гуртків крою та шиття клубів «Вікторія» та «Олександрія» захоплювали всіх глядачів, що споглядали виставку.

Цілий рік вихованці Центру «Дивосвіт» натхненно працювали, а тому і свято у них вийшли радісним (до речі, заняття в усіх гуртках та студіях Центру безплатні). Бадьорі та енергійні діти з гарним настроєм повертались до своїх клубів, знаючи, що на них там чекають ще різноманітні Новорічні та Різдвяні заходи, захоплюючі заняття в гуртках, прогулянки та багато інших цікавих та веселих справ. Адже саме на канікулах дітей залюбки порадує Центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» відділу у справах сім’ї та молоді Білоцерківської міської ради.

НАЗАР ДАР, «ПАРК-ІНФОРМ»