Важливі новини

В м. Біла Церква розгорнуто мобільний пункт обігріву

Шановні громадяни Білоцерківського району!

Білоцерківське управління МНС України в Київській області звертається до Вас з проханням у сильні морози утримуватись від виходу на вулицю без необхідності та від поїздок за межі населених пунктів, намагатися не перебувати на відкритому повітрі та у холодних приміщеннях тривалий час, тепло одягатися, не зловживати спиртними напоями, бути обережними під час руху на засніжених та слизьких дорогах, слідкувати за падінням снігу з дахів житлових будинків.

В районі розгорнуто пункти обігріву, де Ви можете отримати першу допомогу від працівників соціальних служб та працівників МНС. На березі річки Рось в районі центрального пляжу м. Біла Церква, розгорнутий мобільний пункт обігріву АРЗ СП ГУ МНС України в Київській області, здійснюється цілодобове чергування та надання гарячих напоїв. Кожний підпорядкований підрозділ МНС надає притулок та забезпечує гарячим харчуванням всіх осіб, які потребують допомоги при низьких температурах. Звертатися за адресами: вул. Фастівська, 21а, вул. Піщана, 216, вул. Леваневського, 161 або за телефоном 101 за інформацією про надання екстреної медичної домоги.

Білоцерківське управління МНС України в Київській області рекомендує дотримуватись основних правил поведінки в умовах низьких температур, а саме:

  • перед виходом на вулицю одягайтеся в сухі теплі речі, бажано не промокаючі вони зможуть зберегти Ваше тепло організму;
  • не вживайте спиртних напоїв - алкогольне сп’яніння сприяє високій втраті тепла, в той же час викликає ілюзію тепла;
  • не виходьте на мороз без рукавичок та шарфу;
  • не носіть на морозі металевих прикрас, вони швидче охолоджуються за тіло, в результаті чого можуть «прилипнути» до тіла.

Фахівець СРП Білоцерківського РУ
старший лейтенант служби цивільного захисту Д.В. Ткачук