Важливі новини

Сніг розтав, а сміття - залишилося

Розглянувши подання Управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, міськвиконком прийняв рішення провести з 12 березня по 12 травня двомісячник санітарної очистки, озеленення та благоустрою мікрорайонів міста. Рішенням затверджено і склад штабу на чолі із заступником міського голови Валерієм Гнатюком та масу заходів, пов’язаних із прибиранням, озелененням і благоустроєм.

Минулого четверга відбулося розширене засідання штабу за участю керівників підприємств, установ та закладів міста. Керівництво було запрошене не випадково, оскільки, як неодноразово підкреслювалося на засіданні штабу, на нього покладається вся відповідальність за належне наведення порядку на закріплених за ним територіях.

Сніг розтав, а сміття - залишилося

Заступник міського голови Валерій Гнатюк закликав присутніх із повною відповідальністю поставитися до двомісячника: скласти плани про проведення відповідних робіт, аби легше було справитися із конкретними завданнями. Приміром, не чекаючи міських толок, які мають відбутися 6 квітня, напередодні Благовіщення, та 28 квітня побілити всі дерева, прибрати пісок, сміття обабіч шляхів та доріг, відремонтувати, підмести зупинки автобусних перевезень, прибрати кладовища, меморіальні комплекси і пам’ятники, визначити місця та висадити дерева, кущі на відповідних територіях, власникам, орендарям човнових станцій та баз відпочинку також потрібно провести санітарну очистку територій на березі річки Рось… А також упродовж двомісячника вивезти все сміття та непотріб з територій мікрорайонів на міське звалище.

З приводу вивезення сміття Валерій Гнатюк зазначив: керівники підприємств, що мають автотранспорт, повинні виділяти у визначені графіком дні відповідну техніку саме для вивезення складеного в купи непотребу.

На завершення засідання, заступник міського голови застеріг керівників: про виникнення будь-яких негараздів та перепон, пов’язаних з наведенням порядків на відповідних територіях, відразу повідомляти Управління житлово-комунального господарства чи штаб двомісячника.

Сніг розтав, а сміття - залишилося

Цікава деталь: Валерій Гнатюк настільки переконливо, ясно і дохідливо розповів про мету та завдання двомісячника, що ніхто з присутніх начальників не задав з цього приводу жодного запитання.

Одне слово, як сказав колись відомий генсек: «Цели ясны, задачи определены. За работу, товарищи!»

Микола Висіцький