Важливі новини

Цілющі властивості рослин

Саме про це дізнавалися присутні на черговому зібранні члени «Фітовітальні», що діє при бібліотеці-філіалі №6.

Скільки чудових лікарських рослин і трав подарувала природа людині! З їх допомогою вона навчилася зцілювати найжахливіші недуги, а також справлятися з набагато менш небезпечними. Стародавні люди на власному досвіді пізнавали цілющі властивості рослин. Про цілющі властивості багатьох рослин відомо з прадавніх часів (близько 3 тис. років до н. е.).

Цілющі властивості рослин

Ці знання передавалися з покоління в покоління, а зі створенням писемності з’явилися і перші книги, трактати з використання лікарських трав для лікування. Перші відомості про лікарські рослини Стародавньої Русі відносяться до 1076 і приведені в «Ізборнику Великого князя Святослава Ярославича». Згодом організовується торгівля травами в зелених крамницях. Аптекарську хату, відкриту при Івані Грозному, прийнято вважати першою медичною державною установою на Русі.

За велінням Петра Першого аптекарські городи створили у всіх великих містах при військових шпиталях. В Астрахані і в Лубнах заклали великі плантації, де вирощували цілющі трави, рослини, а селянам ввели «ягідну повинність», куди було включено й збір цілющих трав. З тих пір багато лікарських рослин перестали ввозити з-за кордону. За старих часів для того, щоб рослина змогла вилікувати, просили у неї сил та здоров’я і навіть дозволу її зірвати. Перед тим, як почати збирати лікарські трави, треба було спочатку попоститися. На світанку, увійшовши в ліс, скинути з себе одяг, покупатися у росі і прочитати молитву, щоб траві не боляче було і щоб вона цілюща стала. Все це мало відбуватися далеко від дому.

Колись наші предки зналися на травах, вміли лікувати ними різні хвороби. Від покоління до покоління вони бережно передавали і збагачували цей неоціненний досвід. На жаль, в силу різних обставин багато чого з того вікового досвіду назавжди втрачено. Але завдяки цілителям народна медицина і, зокрема, фітотерапія нині успішно приходить на допомогу хворим. Світ цілющих рослин безмежний, а його можливості - невичерпні. Й особливо - рослинного світу України, яку “Бог нагородив чи не найбагатшими зеленими скарбами”. Але входити у цей світ треба розумно й делікатно, не шкодячи собі і, водночас, - зеленому другові. А повчитися цього можна у наших предків - вони крізь століття передавали дивовижні рецепти народної медицини.

Спробували хоча б трішечки долучитися до цих знань і присутні на засіданні «Фітовітальні». Працівники бібліотеки розповіли їм про історію досліджень цілющих властивостей рослин. А ось поважна гостя - провізор Оксана Борисівна Ковалишин детально розповіла про фіточаї. Їх нині чимало на полицях аптек. Одразу навіть важко зорієнтуватися у такому асортименті. Тож Оксана Борисівна дала чимало корисних порад з цього приводу. Крім того, вона відповіла на численні запитання, що виникали під час бесіди. А щоб закріпити почуте, присутні продегустували кілька видів фіточаїв.

Цілющі властивості рослин

Потому дехто із членів клубу «Фітовітальня» поділився власним досвідом використання рослин, розповів про традиції чаювання у народів світу. Зокрема, присутні познайомилися з напоєм мате, що має неабияку популярність у Латинській Америці.

А за келихом смачного домашнього грузинського вина, жінки дізналися цікаві факти про цілющі властивості цього напою.

Скажімо, ви знали про те, що справжнє вино є досить корисним для лікування різних захворювань та як зміцнюючий та тонізуючий засіб? Певна річ, тут треба знати міру. І в помірних дозах цей напій принесе вам лише користь.

З давніх часів вино вживалося як тонізуючий і зміцнюючий засіб при виснаженні та ослабленні організму, як після хвороби, так і після посиленої фізичної роботи або недоїдання. Багато лікарів і сьогодні прописують вино як стимулюючий засіб. Адже воно містить не лише алкоголь, але і багато інших поживних речовин - фосфати, вітаміни, залізо та інші корисні речовини. З-за цих якостей вино є відмінною їжею і ліками за всіх станах загального виснаження.

Особливе значення вино як ліки має при лікуванні анемії. Вино містить велику кількість заліза, причому в легкозасвоюваній для організму формі, на відміну від інших залізистих сполук, що рекомендуються при недокрів’ї.

Прийом вина в певних дозах добре впливає на лікування цукрового діабету. Метод лікування цієї хвороби і харчування діабетиків з рекомендацією вживання червоного вина в помірних кількостях широко розповсюджений у Німеччині. Воно викликає посилену секрецію шлункового соку та підвищує апетит хворого. Низка досліджень знаменитих учених доводить, що вино допомагає спалюванню цукру в організмі та засвоєнню жирів. Деякі приписують йому навіть протиацетонний вплив, що охороняє організм хворого на діабет від утворення ацетону і оцтової кислоти, які є найбільшою небезпекою як отрути при даному захворюванні. При діабеті рекомендуються сухі вина з малим вмістом цукру, але з високою концентрацією таніну.

На думку дослідників, вино може використовуватися при лікуванні багатьох ревматичних захворювань. Встановлено, що крім медикаментозного лікування, для лікування велику роль грає і відповідне харчування, особливо це стосується захворювань інфекційного характеру. У такому випадку вживання вина навіть корисне для хворих.

У 1856 році професор Фюстер з Монпельє повідомив про спостереження над 200 хворими легеневим туберкульозом, яким він лікував з допомогою овечого або коров’ячого молока з невеликою кількістю вина. Даним методом лікування він зупинив перебіг хвороби і відзначив поліпшення стану: підвищення тонусу, поліпшення апетиту, зниження температури, зупинку активного туберкульозного процесу. Адже вино містить низку елементів, що мають велике значення для харчування хворого організму (танін, гліцерин, залізо, магній, фосфор, кальцій, вітаміни) і благотворно діють на організм.

Цілющі властивості рослин

Видатний французький вчений доктор Барбієрі, який довгі роки був директором паризького протитуберкульозного диспансеру, встановив, що туберкульозні захворювання зустрічаються набагато рідше у виноградних областях. І помірне вживання вина, на його думку, має бути рекомендоване як профілактичний засіб проти туберкульозу, анемії, загальної слабкості та виснаження.

Ось такі цікаві і корисні речі дізналися ми на засіданні «Фітовітальні». А тематична підбірка літератури на цю тему згодиться у роботі вчителів та вихователів дитячого садочка.

Олена Ходоровська