Важливі новини

«Увага! На дорозі – пішоходи та веломототранспорт»

Аналіз дорожньо-транспортних пригод свідчить про ускладнення стану аварійності на території Київської області за участю пішоходів та громадян, які керують веломототранспортом.

Тих, хто віддає перевагу двоколісному “залізному коневі”, стає все більше. За кермом скутера можна побачити як підлітків (а часто й дітей), так і пенсіонерів. Основними причинами трагедій стають незнання та невиконання ними елементарних Правил дорожнього руху. Їдучи на своїй двоколісній машині, молоді люди часто перевищують встановлену швидкість, керують ними в стані алкогольного сп’яніння, що є дуже небезпечним для життя оточуючих пішоходів і для самих водіїв. До того ж, лічені одиниці скутеристів користуються шоломами, які врятували чимало життів. За статистикою, майже третина людей, що постраждали в Україні внаслідок ДТП, – водії скутерів.

Державтоінспекція м. Біла Церква та Білоцерківського району повідомляє, що з метою посилення контролю за забезпеченням безпеки дорожнього руху на вулично-шляховій мережі, зниження рівня аварійності та недопущення загибелі і травмування учасників дорожнього руху на території Київської області в період з 17.06.2012 року по 01.07.2012 року проводяться цільові оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Увага! На дорозі – пішоходи та веломототранспорт».

Федорчук В.В., начальник ВДАІ БЦ MB ГУ МВС України
в Київській області, підполковник міліції,

інспектор ВДАІ БЦ РВ старший л-нт міліції Дроваль С.П.

Комментарии

Гость Гость 26.06.2012 12:57

просто нада не допускать до вождения мопедами лица моложе 18 лет!и нужно чтоб ездили по правилам!