Важливі новини

Барви сонячного літа

Канікули – довгоочікувана та безтурботна пора відпочинку! Всі без винятку радіють цьому часу. Три місяці свободи від суворого розпорядку дня та ранніх пробуджень. Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо на дачі, а хтось залишиться в місті, але все одно буде вільним. Можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час.

Барви сонячного літа

Але в Київському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури і спорту (директор – Володимир Матвійович Балясников) навчаються спортсмени, які провели початок своїх літніх канікул в стінах рідного ліцею. Саме для них були організовані та проведені цікаві і змістовні виховні заходи, щоб час, вільний від навчально-тренувальних занять, проходив весело і цікаво, а головне, з користю.

Вихователі ліцею-інтернату завжди прагнуть, щоб дозвілля спортсменів було повноцінним та правильним, тому постійно знаходяться в творчому пошуку, використовують нові форми, цікаві знахідки у своїй роботі, тобто, розуміють, що розвиваючи вихованців – розвиваються разом з ними. Відпочивати потрібно цікаво і корисно! Таким гаслом керувалися вихователі ліцею під час планування та проведення заходів. Спільне проведення дозвілля дуже важливе, воно дозволяє захопити ліцеїстів, згуртувати і виступає як засіб розвитку особистості кожного вихованця.

Барви сонячного літа

Ліцеїсти вже неодноразово доводили, що розвинені не тільки фізично. Ми вкотре в цьому переконалися під час проведення таких інтелектуальних ігор: «Що? Де? Коли?», «Від далекого Олімпу», де всі проявили себе розумними, кмітливими та ерудованими. Учасники ігор показали вміння швидко та оригінально думати, а також виявили бажання і надалі приймати участь в подібних інтелектуальних змаганнях.

Цікаво та змістовно пройшли такі виховні заходи: усний журнал «Червень 2012: свята та події», година спілкування «Від стереотипу до взаєморозуміння». Учасники цих заходів активно висловлювали свої думки та ділилися враженнями.

Традицією стало проведення в ліцеї турнірів з шашок, шахмат та настільного тенісу. Шанувальники цих ігор вже вкотре розвивають вміння долати труднощі та планувати власні дії.

Барви сонячного літа

Спортивні ігри на природі – завжди корисно для нашого здоров’я. З великим бажанням, ліцеїсти прийняли участь у матчі з футболу та у спортивних іграх. Всі учасники мали змогу проявити свою силу, спритність та старанність. Таке активне дозвілля додало бадьорості та настрою, допомогло відволіктися та відпочити після здачі екзаменів. Відпочинок на природі приніс усім велике задоволення.

Незважаючи на значні фізичні навантаження, ліцеїсти завжди знаходять вільний час, під час якого вони можуть відпочити, поспілкуватися з друзями, і, звичайно, навчитися чомусь новому. Ніхто з вихованців не пошкодував про початок літніх канікул в стінах рідного ліцею.

Отже, проведення літніх канікул з користю і для розуму, і для здоров’я - вирішувана. Головне, подбати про все заздалегідь.

Юлія Запальська,
вихователь Київського
обласного ліцею – інтернату фізичної культури і спорту