Важливі новини

Звернення до перевізників

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення скоєння дорожньо-транспортних пригод за участю транспортних засобів, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів, попередження нелегальних перевезень пасажирів без належного оформлення передбачених законодавством дозвільних документів на здійснення нерегулярних перевезень пасажирів, недопущення надзвичайних подій за участю транспортних засобів суб’єкта господарювання та виконання рішення Державтоінспекції МВС України від 23.05.2012 №8055/Рт, Постанов КМ України від 29.06.2011 р. № 708, 01.03.11997 р. № 204, законів України «Про дорожній рух» та «Про автомобільний транспорт».

ВИМАГАЮ:

1. Не допускати здійснення нелегальних перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування;

2. У випадках нерегулярних перевезень, здійснювати перевезення пасажирів лише з обов’язковим погодженням Державтоінспекції;

3. Не перевозити пасажирів, без ліцензії на право перевезення пасажирів та ліцензійної картки;

4. При перевезенні пасажирів, маршрутом протяжність якого становить 500 км і більше повинні направлятись два водії;

5. Здійснення перевезень пасажирів автобусами, які не обладнані тахографами в нічний час (з 22.00 до 06.00 години) категорично заборонено, за винятком тих, що будуть здійснюватимуться на маршрутах загального користування в режимі регулярних пасажирських перевезень.

6. Категорично заборонити зберігання транспортних засобів, які використовуються для перевезення пасажирів поза встановленим місцем їх стоянки.

7. З метою запобігання нелегальним перевезенням пасажирів по закінченню надання послуг (розірвання договору на надання послуг) перевізником вилучати у нього в обов’язковому порядку документи згідно з якими здійснювались перевезення пасажирів (ліцензію, ліцензійну картку, паспорт маршруту та інші дозвільні документи).

Нагадую Вам, що при виявленні порушень чинного законодавства передбачена адміністративна відповідальність, а також при порушенні ліцензійних умов інформацію буде направлено до прокуратури, міської ради та до Головавтотрансінспекції на анулювання ліцензії.

Начальник ВДАІ Білоцерківського МВ ГУ МВС України
в Київській області підполковник міліції В.В. Федорчук