Важливі новини

Порушення податкового законодавства – в полі зору головного відділу податкової міліції Білоцерківської ОДПІ

Підрозділи податкової міліції беруть активну участь у виконанні основної функції Державної податкової служби України – здійсненні контролю за повнотою та своєчасністю сплати до бюджетів усіх рівнів податків, зборів, обов’язкових платежів. Ці завдання виконуються шляхом виявлення і руйнування злочинних схем ухилення від сплати податків, забезпечення відшкодування збитків, завданих державі.

Особлива увага у роботі відділу податкової міліції Білоцерківської ОДПІ приділяється викриттю тяжких злочинів у сфері оподаткування, скоєння яких тягне за собою кримінальну відповідальність. Так, з початку поточного року викрито 11 злочинів:

– 8 – за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів в особливо великих розмірах);

– 2 – за ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів);

- 1 – за ст. 219 ККУ (доведення до банкрутства).

За результатами проведених протягом I півріччя 2012р. заходів, направлених на протидію незаконному відшкодуванню ПДВ, упереджено 6 фактів безпідставного відшкодування ПДВ з бюджету на суму понад 3 млн грн, викрито діяльність 3 фіктивних фірм.

Робота в цьому напрямку триватиме і надалі.

Підготовлено та передано до друку
відділом взаємодії із засобами масової інформації
та громадськістю Білоцерківської ОДПІ
за матеріалами ГВПМ Білоцерківської ОДПІ